Kasia Tusk urodziła? Córka premiera Donalda Tuska podobno po raz pierwszy została mamą. O tym, że Kasia jest w ciąży, dowiedzieliśmy się oficjalnie dopiero w połowie października 2018 roku. Blogerka potwierdziła wówczas plotki, które krążyły już od miesiąca. Zaś o tym, że wyszła za mąż za wieloletniego partnera, Stanisława Cudnego, Kasia powiedziała publicznie dopiero pod koniec grudnia, wystawiając na aukcję WOŚP... swoją suknię ślubną. Teraz media donoszą, że Tusk i Cudny powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Tą dobrą wiadomością podzielił się na Twitterze mieszkaniec Gdańska, Piotr Makowiec. Mężczyzna zdradził też płeć dziecka Kasi Tusk, pisząc: Panie Prezydencie @donaldtusk gratulacje. Rodzina Państwa Tusków powiększyła się o Wnusię. A więc wszystko wskazuje na to, że córka Donalda Tuska urodziła córeczkę! Jak na razie ani Kasia, ani jej mąż, ani też rodzice blogerki nie potwierdzili oficjalnie tej radosnej nowiny. Jednak na prowadzonym przez Kasię blogu "Make Life Easier" pojawił się taki oto tajemniczy wpis:

Nigdy nie przywiązywałam szczególnej uwagi do symbolicznego znaczenia stycznia – pierwszego miesiąca w roku. Pod nosem śmiałam się z osób, które z pieczołowitością sporządzały listę noworocznych postanowień albo pompatycznie ogłaszały, że ten rok będzie dla nich przełomowy, bo intuicja im to podpowiada. Los bywa przewrotny, bo styczeń stał się dla mnie wyjątkowym miesiącem.

Z komentarzy, jakie internauci publikują na Twitterze i Instagramie, wynika, że Kasia Tusk urodziła córkę w środę, 23 stycznia. Jeśli to prawda, to serdecznie gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom, a dziewczynce życzymy dużo zdrowia i szczęścia!

A poniżej wpis, od którego wszystko się zaczęło:

 

ZOBACZ TEŻ: Marta Żmuda Trzebiatowska pierwszy raz (!) o ciąży, porodzie i synku