Kasia Tusk w ciąży - ten temat od kilku dni nie schodzi z pierwszych stron gazet. Najpierw paparazzi przyłapali córkę Donalda Tuska z zaokrąglonym brzuchem na spacerze z psem, a w końcu ona sama przekazała fanom tę radosną nowinę na Instagramie. Najnowsze zdjęcia spod lokalu wyborczego nie pozostawiają wątpliwości - Kasia Tusk z rodzicami udała się na głosowanie, a sukienka, którą miała na sobie, podkreślała jej ciążowe krągłości. Przypomnijmy, że zaledwie kilka miesięcy temu, córka Donalda Tuska i Staszek Cudny powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Zakochani pobrali się po dziesięciu latach związku, a teraz zdecydowali się na powiększenie rodziny.

Kasia Tusk w ciąży na wyborach

Kasia Tusk ciążę potwierdziła kilka dni temu na Instagramie. Pokazała wspólne zdjęcie z mężem, a w opisie odniosła się do ciążowych plotek: 

"Podobno po burzy zawsze wychodzi słońce i w dniu moich trzydziestych pierwszych urodzin głęboko wierzę, że tak właśnie jest. Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie."

Kasia Tusk i jej partner Stanisław Cudny są razem od 2008 roku. Mąż 31-letniej blogerki jest jej rówieśnikiem. Z wykształcenia jest architektem i prowadzi firmę. Mimo długiego stażu związku, bardzo rzadko zdarzały się sytuacje, w których Kasia Tusk i Staszek Cudny pokazali się razem publicznie. Czy to właśnie jest ich recepta na szczęśliwą relację? Jak na razie sprawdza się idealnie!

Zobacz, jak wygląda Kasia Tusk w ciąży w GALERII --->