Kasia Tusk jest już po ślubie ze Stanisławem Cudnym? Wygląda na to, że w końcu poznaliśmy odpowiedź na to pytanie i to u samego źródła. Paparazzi przyłapali ostatnio partnera córki premiera Donalda Tuska na noszeniu obrączki na serdecznym palcu. Zapytany o to Staszek Cudny nie zamierzał zaprzeczać. - To chyba oczywiste, co znaczy ta obrączka na moim palcu. Niestety żadnych informacji nie będę udzielał, jestem osobą prywatną - odpowiedział dziennikarzowi "Super Expressu" i przyjął gratulacje od tabloidu.

Dlaczego para postanowiła po wielu latach związku nareszcie zalegalizować swój związek i wziąć cichy ślub? Kasia Tusk i jej wybranek najwyraźniej uznali, że 10 lat to już w zupełności wystarczający okres, po którym można uznać, że znalazło się partnera na resztę życia.

Kim jest mąż Kasi Tusk - Stanisław Cudny?

Kasia Tusk i jej partner Stanisław Cudny są razem od 2008 roku. Mąż 31-letniej blogerki jest jej rówieśnikiem. Z wykształcenia jest architektem i prowadzi własną firmę, która zajmuje się produkcją listew przypodłogowych. Od samego początku para unika mediów i rozgłosu. Pomimo długiego stażu ich związku, na palcach jednej ręki można policzyć sytuacje, w których pokazali się razem publicznie. To właśnie jest ich recepta na szczęśliwą relację? Jak na razie sprawdza się idealnie - gratulacje!

Zdjęcia Kasi Tusk i Stanisława Cudnego możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MARTA KACZYŃSKA wybrała imię dla trzeciego dziecka. Ładne?