Serial Na Noże to nowa produkcja TVN, która z pewnością okaże się hitem nowej jesiennej ramówki. Na Noże opowiada o rywalizacji dwóch ambitnych szefów kuchni. W rolach głównych zobaczymy Piotra Stramowskiego, znanego z filmu Patryka Vegi Pitbull: Nowe Porządki, oraz aktora filmowego i teatralnego Wojciecha Zielińskiego. Zapewniamy, że ten duet na ekranie budzi emocje.

Posłuchajcie, co Piotr Stramowski mówił o swojej postaci w naszym ekskluzywnym wywiadzie dla Gala Studio:

W zdeterminowaną, seksowną menedżerkę warszawskiej restauracji wciela się natomiast Weronika Książkiewicz, a przyjaciela głównego bohatera, zabawnego cukiernika, gra Piotr Głowacki. W serialu Na Noże wrażenie robią długie ujęcia i zdjęcia z lotu ptaka, a także świetna gra aktorska.

Drugi plan jest równie mocny, co pierwszy - Jan Frycz, Kasia Warnke czy Witold Dębicki potwierdzają swoją klasę. Na Noże będzie więc serialem nie tylko dla miłośników kuchni, ale też dobrego aktorstwa.

Na premierze serialu Na Noże po raz pierwszy od czasu ślubu wystąpili razemKatarzyna Warnke i Piotr Stramowski. Aktorska para chętnie pozowała razem do zdjęć. Na palcach serdecznych Kasi i Piotra połyskiwały ślubne obrączki. Na Noże to już druga produkcja, w której wystąpili razem. Przypomnijmy, że Stramowski i Warnke poznali się na planie dramatu W spirali.

Katarzyna Warnke zachwyciła na premierze oryginalną awangardową stylizacją. Kasia miała na sobie efektowną białą koszulę z niebanalnym asymetrycznym dekoltem, a do niej metaliczną błyszczącą spódnicę. Oba elementy pochodzą z popularnej sieciówki H&M. To nowość, bo Warnke wybiera zwykle luksusowe kreacje od polskich projektantów - MMC, Gosi Baczyńskiej czy Zuo Corp. Swoją stylizację aktorka uzupełniła wysokimi czarnymi szpilkami. Warnke jak zawsze robiła wrażenie!

Na premierze Na Noże pojawili się też Weronika Książkiewicz (w sukience mini projektu Tomasza TOMAOTOMO Olejniczaka), Antoni Pawlicki, Kasia Sawczuk, Magda Mołek (prowadziła część oficjalną wydarzenia), Edward Miszczak, Oliwier Janiak czy Hubert Urbański.

Zobaczcie w naszej GALERII, jak Piotr Stramowski i Kasia Warnke okazywali sobie miłość na czerwonym dywanie. Ależ oni są stylowi!