Kasia Warnke nago?! Tak, to naprawdę się stało! Aktorka wystąpiła całkowicie nieubrana na pokazie nowej kolekcji Macieja Zienia. Była to niespodzianka dla wszystkich. Chyba tylko Piotr Stramowski, mąż Warnke, mógł się czegoś domyślać, bo nikt inny naprawdę nie miał pojęcia, co się szykuje! Gdy otrzymaliśmy zaproszenie na pokaz Zienia w warszawskim Studio Tęcza, dowiedzieliśmy się też, że muzą jego nowej kolekcji jest właśnie Warnke. Nie sądziliśmy jednak, że projektant i aktorka zgotują gościom pokazu taki gorący spektakl! Warnke czasem pozowała nago na Instagramie, ale pokazywała wówczas tylko fragment ciała. Zdjęcia zawsze były w dobrym guście, sensualne, ale nie pornograficzne. Tym razem aktorka pokazała się calutka nago. A Zień ubierał ją na oczach gości, co mogliśmy zobaczyć za pośrednictwem specjalnej scenografii z telebimem. Gdy reflektory oświetliły Warnke na wybiegu, była już ubrana w suknię... pod którą nie miała nic. Cóż, Maciej Zień lubi szokować i tym razem znów wszystkich zaskoczył oraz... wrócił na sam szczyt branży modowej w Polsce. Gratulujemy! Zobaczcie zdjęcia z wydarzenia w naszej GALERII.

ZOBACZ: MARTYNA WOJCIECHOWSKA pokazała córce swoje rozbierane zdjęcia w "Playboyu"

Katarzyna Warnke (41) jest aktorką teatralną i filmową. Na planie filmu "W Spirali" poznała młodszego od siebie o 10 lat Piotra Stramowskiego. Para wzięła ślub 30 lipca 2016 roku. Zdjęcia z ceremonii pokazali tylko "Gali". Warnke miała na sobie przepiękną suknię od Gosi Baczyńskiej i efektowny welon w stylu retro. Ostatnio gwiazda zagrała w głośnym filmie Patryka Vegi "Botoks". Wkrótce zobaczymy ją w "Kobietach Mafii". Warnke uchodzi za jedną z najpiękniejszych i najbardziej stylowych Polek. Bardzo dba o ciało - zdrowo się odżywia, ćwiczy, nie nosi mocnego makijażu. Nic dziwnego, że zgodziła się wystąpić nago na pokazie Zienia - bo naprawdę ma się czym pochwalić! Jak sądzicie, wybuchnie skandal...?

Przypomnijmy, że dobrych kilka lat temu Doda pokazała pośladki podczas prezentacji kolekcji Ani Kuczyńskiej. Była jedną z modelek, które w witrynie butiku prezentowały swoje wdzięki. W Warszawie huczało, a Doda dorobiła się miana skandalistki. Teraz Katarzyna Warnke pokazała WSZYSTKO. Czekamy na pierwsze reakcje. Musimy jednak przyznać, że show Macieja Zienia robił wrażenie!

Pokaz nowej kolekcji Macieja Zienia "Under Pressure" oglądała cała masa gwiazd. Pojawili się m.in. Maffashion, Aneta Kręglicka, Danuta Stenka, Dawid Kwiatkowski, Edyta Herbuś, Monika Olejnik czy Ada Fijał. GALERIĘ ZDJĘĆ z pokazu obejrzycie TUTAJ>>