Kasia Warnke w "Playboyu". Gwiazda filmów Patryka Vegi pochwaliła się właśnie okładką wrześniowego numeru magazynu. Do sieci trafiły też już pierwsze zdjęcia z niezwykle seksownej sesji zdjęciowej aktorki. Reakcja fanów? Są zachwyceni! Internauci podkreślają, że okładka "Playboya" z Katarzyną Warnke jest niezwykle artystyczna, wysmakowana i nie epatuje nagością. Wiele osób zastanawia się jednak, czy takiego samego zdania jest Piotr Stramowski, czyli jej mąż. Aktor na razie nie skomentował udziału swojej ukochanej w rozbieranej sesji w piśmie dla panów. Warto jednak przypomnieć, że Piotr Stramowski jeszcze parę miesięcy temu wypowiadał się dość sceptycznie na temat ewentualnej propozycji od "Playboya".

Pewnie trzeba byłoby zapytać o to Kasię, ale według mnie to nie jest ten rodzaj pisma, które ją interesuje. Playboy jest prostym w odbiorze i dość oczywistym magazynem dla facetów. Gdybym miał wypowiedzieć się raz jeszcze na temat występów Kasi w Playboy'u, powiedziałbym, że to nie ta półka i nie ten target. Prędzej widzę ją w LOVE, Vanity Fair, czy GQ - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Viva".

Kasia Warnke nago w "Playboyu"

Rozbierana sesja zdjęciowa Kasi Warnke w "Playboyu" mimo wszystko nie jest wielkim zaskoczeniem - gwiazda, jak i jej mąż, wielokrotnie pokazywali się już nago w filmach i na scenie. O tym, że Kasia Warnke otrzymała lukratywną propozycję od znanego pisma dla mężczyzn mówiło się już w lutym, czyli po tym, jak aktorka wystąpiła nago na pokazie Macieja Zienia. Przypomnijmy, że Kasia Warnke i Piotr Stramowski pod koniec lipca świętowali drugą rocznicę ślubu.

Pierwsze zdjęcia z sesji Kasi Warnke dla "Playboya" oraz wspólne fotografie aktorki z Piotrem Stramowskim możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: AGNIESZKA CHYLIŃSKA na ramówce TVN. Tak szczupła jeszcze nie była! ZDJĘCIA