Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami. Jak donosi serwis Pudelek.pl, 42-letnia aktorka urodziła swoje pierwsze dziecko w poniedziałek 9 września w jednym z warszawskich szpitali. Zarówno matka, jak i dziecko, czują się dobrze. Świeżo upieczeni rodzice na razie nie pochwalili się tą radosną nowiną w mediach społecznościowych, ani nie zdradzili płci swojego pierwszego potomka. Kasi Warnke i Piotrowi Stramowskiemu składamy serdeczne gratulacje i nie możemy się doczekać pierwszego zdjęcia ich pociechy.

Kasia Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami

Przypomnijmy, że pierwsze informacje o ciąży Kasi Warnke pojawiły się mediach już w kwietniu. Aktorka znana m.in. z kasowych filmów Patryka Vegi, "Botoks" i Kobiety mafii", wtedy jednak zaprzeczyła tym nieoficjalnym doniesieniom portali plotkarskich. Aktorska para ostatecznie ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka na własnych warunkach i to w bardzo spektakularny sposób. 1 lipca na pokazie duetu MMC Kasia Warnke przeszła się razem z mężem po wybiegu, pokazując goły i mocno zaokrąglony już brzuch.

Aktorka wyjaśniła, dlaczego początkowo nie chciała potwierdzić, że jest w ciąży.

To nie jest kwestia prawdomówności, tylko kontroli nad własnym życiem. Nie miałam ochoty dzielić się tą informacją publicznie do tej pory, a ktoś sobie uzurpował prawo do ujawniania moich bardzo osobistych spraw. I jestem niezwykle zadowolona z obecnej sytuacji. Nie czuję się moralnie zobowiązana wobec tabloidów. Także postrzegam przeprowadzoną przeze mnie grę jako sukces PR-owy. A Pani polecam się zastanowić, czy właściwie kieruje Pani swoje oczekiwania względem zaufania w świecie. Radzę skupić się na najbliższych - odpowiedziała jednej z fanek.

AKTUALIZACJA 10.09.19

Kasia Warnke potwierdziła poród na swoim Instagramie. Aktorka pokazała okładkę jednego z kolorowych magazynów, na której pozowała z ciążowym brzuchem i opatrzyła ją podpisem:

"Zatrzymaliście w kadrze ten niezwykły stan, który właśnie się zakończył. I zaczyna się nowa Podróż! DZIĘKUJĘ..."

Serdecznie gratulujemy! 

SPRAWDŹ TEŻ: Kasia Warnke w zaawansowanej ciąży na pokazie Gosi Baczyńskiej [ZDJĘCIA]