Katarzyna Warnke w świetnej formie wraca na warszawskie salony. 43-letnia aktorka ostatnie tygodnie spędziła w Miami razem ze swoim mężem Piotrem Stramowskim i urodzoną we wrześniu córeczką. Niemal od razu po przylocie do stolicy Polski popędziła na uroczystą premierę filmu "Pan T.". Młoda mama zjawiła się na wieczornej imprezie w połyskującej czarnej sukience z głębokim rozcięciem na plecach i złotych szpilkach. Nie da się ukryć, że urlop macierzyński na ciepłej Florydzie wyraźnie jej posłużył. Trzeba bowiem przyznać, że Kasia wyglądała na czerwonym dywanie na naprawdę świeżą i wypoczętą.

Gwiazdy na premierze filmu "Pana T."

Na uroczystej premierze filmu "Pan T." w reżyserii Marcina Krzyształowicza poza Katarzyną Warnke nie zabrakło też innych gwiazd obsady. Do zdjęć pozował fotoreporterom także m.in. odtwórca głównej roli, czyli Paweł Wilczak, któremu towarzyszyła partnerka Joanna Brodzik oraz pozostali aktorzy: Sebastian Stankiewicz, Maria Sobocińska, Wojciech Mecwaldowski i Jerzy Bończak.

Na czerwonym dywanie nie zabrakło również takich znanych osobistości ze świata kultury, mediów i show-biznesu, jak Karolina SzostakGrażyna TorbickaKinga Burzyńska.

Zobacz zdjęcia gwiazd na warszawskiej premierze filmu "Pan T." w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Piotr Stramowski pierwszy raz szczerze o byciu ojcem: "To jest kosmos"