Wczoraj wieczorem gościem Krzysztofa Ibisza w programie „Demakijaż” była aktorka, modelka i producentka Katarzyna Wołejnio. Studiowała na Sorbonie, a w USA ukończyła wiele prestiżowych kursów w renomowanych szkołach aktorskich. Zanim osiadła na stałe w Los Angeles, mieszkała w Warszawie, Paryżu i Miami. Polscy widzowie znają ją głównie, jako jedną z „Żon Hollywood”. Jednak za jej nazwiskiem kryje się znacznie więcej. Jak dużo?

ZOBACZ: KATARZYNA WOŁEJNIO Zdradza szczegóły swojego luksusowego życia w Los Angeles!

Czy życie w Hollywood jest rzeczywiście tak bajkowe, jak nam się wydaje? Właśnie m.in.na to pytanie Katarzyna Wołejnio odpowiedziała wczoraj wieczorem Krzysztofowi Ibiszowi. Jak? Zobaczcie sami:

Katarzyna Wołejnio urodziła się w Nysie i chociaż w dzieciństwie miała wiele odważnych marzeń, nigdy nie śniła o Ameryce. Dziś posiada piękną willę w Los Angeles, a do grona jej przyjaciół należą m.in. Pierce Brosnan, Sofia Vergara i George Clooney! Kasia zagrała w wielu filmach ze znakomitymi gwiazdami Hollywood, takimi jak Sharon Stone czy Val Kilmer. Teraz Katarzyna Wołejnio mieszka w Polsce, bo tu odnalazła wielką miłość. „Żona Hollywood” spotyka się bowiem obecnie z producentem telewizyjnym, Rinke Rooyensem.

Jak to możliwe, że rozchwytywana modelka przez większość życia boryka się z kompleksami, a swoją pierwszą sukienkę założyła dopiero w wieku 25 lat? Dlaczego, mimo świetnie rozwijającej się kariery, porzuca Paryż i wyjeżdża aż za ocean? Jak wyglądała jej droga na szczyt? Jakie jeszcze cele ma przed sobą? Czy jest coś, co zrobiłaby dziś inaczej?

POLECAMY: ROBERT LEWANDOWSKI prawie zupełnie nago podczas zgrupowania polskiej kadry! [WIDEO]

Kasia skonfrontowała się z tymi pytaniami po raz pierwszy w programie „Demakijaż”. Tylko w nim Wołejnio zdradziła Krzysztofowi Ibiszowi wiele sekretów ze swojego hollywoodzkiego życia!

Oglądaliście talk show "Demakijaż" w Polsat Cafe. Jeśli nie to koniecznie obejrzycie jego powtórkę na kanale ipla.tv ;-)