Po raz pierwszy od dłuższego czasu widziana była w Polsce u boku Rinke Rooyensa. Razem pojawili się na Balu Fundacji TVN. Kasia Wołejnio i RInke Rooyens wzbudzili wówczas sensację. Prywatnie Rinke jest byłym mężem Kayah, z która ma syna Rocha. Tuż po rozwodzie z wokalistką producent zaczął spotykać się z piękną stylistką i projektantką Malwiną Wędzikowską. Para rozstała się w listopadzie ubiegłego roku. Na Balu Fundacji TVN producent pojawił się w towarzystwie właśnie uczestniczki show Żony Hollyywood.

Zobacz: Rinke Rooyens i Kasia Wołejnio nowa para w polskim show-biznesie? [ZDJĘCIA]

Później mieliśmy okazję widzieć ich wśród gości weselnym Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. które odbyło się w Konstancinie pod Warszawą. Dziś oficjalnie przyznają się do związku. Kim jest Kasia Wołejnio?

Kasia Wołejnio to polska modelka, aktorka i producentka. Dała się poznać polskiej publiczności jako gwiazda programu Żony Hollywood, ale w Stanach miała okazję zagrać u boku wielkich sław – Pierce’a Brosnana, Ala Pacino czy Roberta De Niro.  Dziś ze względu na nową miłość (gwiazda potwierdziła swój związek z producentem, Rinke Rooyensem), przebywa w Polsce.

W Ameryce Kasia Wołejnio spędziła prawie 20 lat! Zyskała tam wielu znajomych, w tym prawdziwe gwiazdy światowego kina – Leonarda DiCaprio, Liama Neesona czy siostry Hilton. Jej przyjaciółką jest  Sofia Vergara, a Dawid Woliński bywał częstym gościem w jej domu.

Czy niedługo zobaczymy Kasię Wołejnio w polskiej produkcji? Czas pokaże.