Kasia Wołejnio bierze udział w show "Agent Gwiazdy 4" TVN. Katarzyna urodziła się 19 maja 1973, ma 45 lat. Wołejnio jest aktorką, modelką i producentką.  Ukończyła Liceum Ogólnokształcące w rodzinnej Nysie, a następnie Wydział Biznesu i Zarządzania Prywatnej Wyższej Szkoły Businessu, Administracji i Technik Komputerowych w Warszawie. Po studiach Kasia wyjechała na dłużej do Paryża. Pracowała tam jako hostessa, a w czasie wolnym uczęszczała na kurs językowy na francuskiej Sorbonie. Później Wołejnio wyjechała do Miami. Od 19 lat mieszka w Los Angeles w Kalifornii. Tam też rozwijała swoją karierę. Kasia Wołejnio należy m.in. do grupy teatralnej Actorhood Theatre Company. Zagrała epizod w filmie "Bad Boys II" oraz w "Pokusie" z Nicole Kidman i Zackiem Efronem. Wzięła udział w programie "Żony Hollywood" wyprodukowanym dla TVN.

Katarzyna Wołejnio: Żony Hollywood

W Polsce kariera Kasi Wołejnio rozpoczęła się od jej udziału w reality show "Żony Hollywood". Program przedstawiał kulisy życia zamożnych Polek mieszkających w Hollywood. Show był hitem TVN. Kasia związała się właśnie z tą stacją. Wkrótce poznała producenta Rinke Rooyensa. Przez rok Wołejnio i Rooyens byli parą. Rozstali się w spokojnie i z klasą, ale ostatnio temat ich związku powrócił...

Kasia Wołejnio i Rinke Rooyens

Chodzi o uczucie, jakie połączyło Rinke z Joanną Przetakiewicz. Ostatnio Kasia Wołejnio miała okazję skomentować tę relację. Opowiadała akurat o książce, nad którą pracuje. Gdy zdradzała, co się w niej znajdzie, wspomniała o Rinke i Joannie:

Będą przede wszystkim wątki miłosne. Historia z Joanną Przetakiewicz nie jest warta mojej książki, będą lepsze historie.

Ani Przetakiewicz, ani Rooyens nie skomentowali jak dotąd tych słów.

Wołejnio w "Agent Gwiazdy 4"

Katarzyna Wołejnio wystąpi w kolejnym programie TVN - tym razem będzie to "Agent Gwiazdy". W czwartej edycji show udział wzięli też m.in. Edyta Górniak, Andrzej Gołota i Michał Koterski. Pierwszy odcinek "Agent Gwiazdy 4" już w środę, 27 lutego!