Po sukcesie ostatniej  kolekcji, którą pokochali klienci oraz influencerzy powstała kolejna z serii, kapsułowa kolekcja. Tym razem Kasia wraz z marką Kazar zabiera nas w świat podróży. Świat, za którym bardzo tęsknimy.

KASIA x Kazar: Kolory ziemi, modny design, wysoka jakość

Kolekcja Kasia x Kazar powstała z tęsknoty za podróżami - tymi lokalnymi i tymi dalekimi. Podróżami, które dają wolność, inspirują, motywują. Nasze życie jest wielowymiarowe, również w pandemii. Dzisiaj celebrujemy nawet krótkie wypady za miasto czy spotkania w bliskim gronie, doceniamy naturę. Zaczęliśmy inaczej patrzeć na świat - wyjaśnia Kasia Sokołowska.

Marka postawiła na zamsze i skóry  w połączeniu z dbałością o detal i modnym designem. Naszą szczególną uwagę przykuły wygodne i jednocześnie stylowe buty: od tych sportowych po masywniejsze, pasujące zarówno do zwiewnych sukienek na wiosnę jak i bardziej klasycznych zestawień.

Miękkie skóry i materiały dopasowują się do ciała, co zapewnia swobodę, która tak ważna stała się dla nas dzisiaj. Miłośniczki zgrabnego łączenia wygody i stylu pokochają też klapki, które zdobione są... motywem graficznym pudelka, ukochanego pieska Kasi Sokołowskiej.

Na próżno szukać tu nieporęcznych, niepraktycznych torebek - Kazar stawia na praktyczność w połączeniu z modą, co w efekcie dało projekty toreb typu crossbody czy toreb - worków, które sprawdzą się zarówno na wyjeździe jak i w życiu codziennym.

Nie bez znaczenia pozostaje również kolorystyka wykorzystana podczas tworzenia linii Kasia x Kazar. Wyborem są kolory ziemi: beże, błękity, brązy.

W naszej galerii możecie zobaczyć wybrane modele z kolekcji KASIA TRAVEL stworzonej dla marki Kazar.