Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są razem! Nowiną podzielili się z fanami. Mróz opublikował na swoim Facebooku wymowny post z romantycznym zdjęciem. Pozuje na nim razem z Bondą. Tym samym autor kryminałów potwierdził krążące od jakiegoś czasu plotki o tym, że między nim a pisarką jest coś więcej. Dla fanów książek Mroza i Bondy jest to wspaniała wiadomość. A przypomnijmy, że Katarzyna i Remigiusz to jedni z najpoczytniejszych autorów w Polsce! Gdy fani widywali Bondę i Mroza razem, sadzili, że zwyczajnie pracują oni nad wspólną książką. Tymczasem, przynajmniej jak na razie, wspólnego kryminału nie będzie, ale jest miłość! Zobacz PONIŻEJ, jak Remigiusz Mróz poinformował o swoim związku z Katarzyną Bondą.

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz są parą. Oświadczenie

Remigiusz Mróz w poniedziałek, 18 marca, tuż po 11:00 napisał na Facebooku:

Ze względu na to, że od jakiegoś czasu krążyły plotki o wspólnej książce, formalnie ten post ma służyć ich zdementowaniu, nieformalnie zaś...

Razem z Katarzyną Bondą pozdrawiamy! :) Dziękujemy za każde dobre słowo pod wspólnymi zdjęciami, każdy komentarz po wspólnych spotkaniach i inne miłe akcenty (tudzież za shipowanie, a jakże!). Starczy rzec, że wiedzieliście jeszcze przed nami i dostrzegaliście więcej niż my. ;)

Aby formalnościom stała się zadość, jeszcze to obiecane dementi: książki żadnej razem nie piszemy. Kasia dzielnie walczy ze swoją (jest na co czekać, gwarantuję!), ja zwyczajowo się obijam i prokrastynuję. (I trochę jej przeszkadzam w robocie). ;)

Jedną z osób, która skomentowała post Remigiusza Mroza, jest... Katarzyna Bonda. Wariat!!!!! - napisała. Ale Twój własny - odpisał od razu Mróz. Przypomnijmy, że w połowie lutego Bonda i Mróz przyszli razem na galę Bestsellery Empiku. Choć nie trzymali się za ręce, to cały wieczór spędzili w swoim towarzystwie. Cóż, polski świat literacki zna wiele par, które połączyła pasja do pisania. Choćby Jacek Dehnel i Piotr Tarczyński, Agata Passent i Wojciech Kuczok, Tomasz Raczek i Marcin Szczygielski. Teraz dołączyli do nich Bonda i Mróz. Gratulujemy!