Katarzyna Bosacka zdradziła, że poznała osobiście Agatę Dudę. Co dziennikarka sądzi na temat pierwszej damy? Prowadząca program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" w TVN Style podzieliła się na swoim prywatnym profilu na Facebooku dość gorzką refleksją po spotkaniu z prezydentową. Katarzyna Bosacka, która jest żoną byłego już ambasadora RP w Kanadzie, zdaje się być wyraźnie rozczarowana jej postawą i brakiem aktywności na rzecz praw kobiet.

 - Poznałam Panią Prezydentową Agatę Dudę osobiście w Kanadzie podczas wizyty Prezydenta i wszystkim kobietom powiem tak: jeśli myślicie, że się odezwie, wstawi za nami, odpowie na listy prośby, apele, to jesteście, jak mawiał klasyk, w mylnym błędzie. Szkoda czasu. Do zobaczenia we wtorek 3.10 na ulicy! - napisała Katarzyna Bosacka.

ZOBACZ: ZAMACH W LAS VEGAS: Lady Gaga, Ariana Grande i inne gwiazdy żądają większej kontroli rynku broni w USA

Katarzyna Bosacka krytykuje Agatę Dudę

Termin wpisu Katarzyny Bosackiej na temat Agaty Dudy z pewnością trudno uznać za przypadkowy, bowiem dziennikarka opublikowała go na dzień przed pierwszą rocznicą tzw. Czarnego Protestu, czyli ogólnopolskiego strajku kobiet będącym reakcją na projekt zaostrzenia przepisów dotyczących aborcji. Pełną treść posta dziennikarki możecie sprawdzić poniżej.