Katarzyna Bosacka znika z TVN Style. Stacja podjęła we wtorek decyzję o wypowiedzeniu dziennikarce umowy ze skutkiem natychmiastowym. Jako oficjalny powód podano wykorzystanie przez Bosacką swojego wizerunku na rzecz innej firmy, czego zakazywał jej kontrakt z TVN. Prowadząca program "Wiem, co jem i wiem, co kupuję" na temat zdrowego ożywiania i praw konsumenta pod koniec maja bez zgody stacji została ambasadorką dwóch marek firmy Laboratorium Naturella: Only Bio i Only Eco. Dziennikarka skomentowała informacje na temat swojego zwolnienia, przy okazji rzucając nowe światło na rzeczywiste powody decyzji TVN.

- W związku z doniesieniami o zerwaniu ze mną współpracy przez TVN, oświadczam że, tak jak w każdym rozstaniu, przyczyny nigdy nie leżą tylko po jednej stronie. Ze względu na szacunek dla moich widzów oraz 13 lat pracy w TVN, powstrzymam się od dalszych komentarzy - napisała Bosacka w środę na Facebooku.

Katarzyna Bosacka podkreśliła, że podjęła się współpracy z Only Bio zgodnie z własnymi przekonaniami i dodała, że nie ma zamiaru rezygnować z pracy w mediach.

- Kampania dla kosmetyków Only Bio to pierwsza, na którą się zdecydowałam, mimo propozycji współpracy z różnymi firmami od lat. Robię to z pełnym przekonaniem, gdyż wspieram dynamiczną i innowacyjną firmę polską i jej ekologiczne, bezpieczne i w 100 proc. biodegradowalne kosmetyki.
Nie zaprzestanę pracy dziennikarza niezależnego, wspierającego konsumentów i edukację w świecie opanowanym przez wielkie koncerny.
Dzisiejsze media dają wiele możliwości dialogu z widzami. Do zobaczenia w innym okienku!
- dodała.

Zobacz zdjęcia Katarzyny Bosackiej z publicznych wystąpień w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Katarzyna Bosacka przegrała w sądzie z producentem "Zdrowia na widelcu" na Polsat Cafe