Kasia Bujakiewicz nie zasiądzie w fotelu jurora kolejnego sezonu show Małych Gigantów? Wszystko na to wskazuje. Bo choć stacja TVN właśnie ogłosiła harmonogram castingów do wiosennej edycji show, to, jak podaje dziennik Fakt, młodych uczestników nie będzie już oceniała Katarzyna Bujakiewicz. Skąd taka decyzja stacji?

ZOBACZ: KATARZYNA BUJAKIEWICZ zmieniła fryzurę! Aktorka przeszła sporą metamorfozę. Postawiła na styl lat 90.!

Jak wynika z wypowiedzi źródła dziennika, aktorka była za mało kontrowersyjna jak na potrzeby takiej produkcji:

To była decyzja producentów. Według nich Kasia była zbyt spokojna i stonowana, a przez to czasem nudna, a show potrzebuje energii. Teraz szukają osoby z temperamentem podobnym do pozostałej dwójki jurorów.

Wszystko wskazuje więc na to, że krzykliwe zachowanie i uszczypliwe komentarze są bardziej w cenie niż przymilne i ciepłe kompletownie małych i niezwykle zestresowanych uczestników dziecięcego talent-show.

POLECAMY: STYLIZACJE GWIAZD Agnieszka Chylińska vs. Kasia Bujakiewicz [FOTO]

Z artykułu dziennika wynika, że na swoich fotelach jurorskich pozostaną Agnieszka Chylińska i Kuba Wojewódzki. Kto zatem zastąpi aktorkę jako trzeci juror? Czy mają na to szansę trenerki dzieci z poprzednich edycji show: Anna Dereszowska, Sonia Bohosiewicz lub Magda Steczkowska? Przekonamy się pewnie już wkrótce.

Jak Wam się podoba taka decyzja szefostwa TVN?