Katarzyna Bujakiewicz jeszcze niedawno zapewniała, że raczej nigdy nie stanie na ślubnym kobiercu. Gwiazda stwierdziła, że mogłaby zmienić zdanie, gdyby poprosiła ją o to córka, 5-letnia Ola.

Wygląda na to, że dziewczynka postanowiła wykorzystać słowa swojej znanej mamy, bo Bujakiewicz i jej partner, Piotr Maruszewski, właśnie się zaręczyli!

Gwiazda opowiedziała o tym wydarzeniu w "Dzień Dobry TVN" i zdradziła, że ukochany oświadczył jej się podczas niedawnego rodzinnego wyjazdu w Alpy!

- Pierścionek dostałam po mamie, ale mam trochę za grube paluszki. Powiększę. Teraz noszę po mojej babuni. Tamten śliczny, bardzo ładny. Nie pytam, czy jest w nim diament. Liczy się gest. Jest przepiękny, ale jak on to mówi, jakby kupił mi za drogi pierścionek to byłaby afera w domu, bo mamy wspólny budżet. Ja muszę mieć na wakacje, a nie na pierścionek - wyznała Katarzyna Bujakiewicz.

Aktorka już zapowiedziała, że zamierza zaplanować bardzo wystawny ślub i wesele. Bujakiewicz może węszyć w tym nawet dobrą okazję dla... zarobku!

- Ślub teraz. Teraz ciąg dalszy ślub. Taki żeby było pięknie, suknia od Jemioła, albo Tomka Olejniczaka. Ktoś mi musi zaprojektować suknię. Zrobimy jakiś program. Pociągniemy ten temat, bo to można zrobić historię w odcinkach - żartowała gwiazda.

Gratulujemy!

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Bujakiewicz - Pomagać światu [TYLKO  U NAS!]