Katarzyna Bujakiewicz popularność zdobyła w latach 90. Wszystko za sprawą ról serialowych i filmowych, w takich produkcjach, jak Stara Baśń, Kochaj i rób, co chcesz, czy Na dobre i na złe. Aktorka pojawiła się również w Lekarzach oraz Magdzie M. 

Mimo dużej rozpoznawalności, Katarzyny Bujakiewicz próżno szukać na imprezach branżowych. Aktorka bardzo rzadko korzysta z zaproszeń na nie. Woli poświęcać czas rodzinie: mężowi Piotrowi Maruszewskiemu, z którym parę tworzy od 9 lat oraz sześcioletniej córce Aleksandrze. Choć gwiazda chroni swoją prywatność, rok temu stała się bohaterką prasy kolorowej, która spekulowała o jej ślubie z długoletnim partnerem. Tak o swoim życiu rodzinnym mówiła w wywiadzie udzielonym Gali w 2013 r.:

W życiu jestem panienką z temperamentem, można by powiedzieć. Co myślę, to mówię, i czasem nie panuję nad sobą. Jestem dyplomatką wszędzie dookoła, natomiast w domu nie potrafię. Wyrzucam z siebie potok słów, bywam wściekła i daję to odczuć. Moje dziecko mówi czasem: „Mama, nie krzycz już”. A ja na to: „Przepraszam Cię, Oleńko”.

Aktorka jest jednak niezmiennie aktywna w mediach społecznościowych. Chętnie uchyla tam rąbka tajemnicy dotyczącej życia zawodowego oraz prywatnego. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Tylko u nas! Katarzyna Bujakiewicz dla Gali: Ślub nie jest mi potrzebny do szczęścia!

Teraz zamieściła zdjęcia, na którym pochwaliła się nową fryzurą. Katarzyna Bujakiewicz postawiła na styl lat 90: włosy zaczesała na bok, pofalowała je oraz rozjaśniła.

#90s #90210 #nike#back90s #polishgirl #hair #mistrz@drekbaranowski 

Jak oceniacie metamorfozę gwiazdy?