Katarzyna Burzyńska urodziła! O narodzinach swojego drugiego dziecka 35-letnia dziennikarka poinformowała w środę wieczorem za pośrednictwem Instagrama. Była prezenterka stacji MTV Polska, a obecnie blogerka parentingowa, pochwaliła się w sieci zdjęciem z noworodkiem prosto ze szpitalnego łóżka. Z towarzyszącego fotografii wpisu dowiadujemy się, że Kasia Burzyńska tym razem przywitała na świecie córkę. Dziewczynka urodziła się nieco przed planowanym terminem porodu. Wiemy już też, że tak jak planowano, otrzymała tradycyjne polskie imię, Józefina.

Jóźka! Jesteś!!! Choć trochę wcześniej niż się spodziewałam... Wczoraj o piątej rano dowiedziałam się, co to są skurcze (o kurczę!), następnie jeszcze wywalczyłam u Męża możliwość umycia włosów, a potem już tylko-nie za szybki-rajd do szpitala! Z Józką znamy się tylko chwilę, a mam wrażenie, że od dawna. Może dlatego, że wygląda jak Heniek. Może dlatego mówię do niej Heniek. Czuję się wdzięczna, spokojna i szczęśliwa - wyznała mama.

Córeczka Józefina to już drugi owoc związku Katarzyny Burzyńskiej i jej męża, Łukasza Sychowicza. Pierwsze dziecko pary, synek Henryk, przyszedł na świat w 2016 roku.

Świeżo upieczonym rodzicom składamy serdeczne gratulacje!

Zobacz pierwsze zdjęcia córki Kasi Burzyńskiej w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: KASIA BURZYŃSKA wyprawiła baśniowe baby shower. Nie zabrakło znanych przyjaciółek [ZDJĘCIA]