Jakiś czas temu media obiegła sensacyjna wiadomość, że do utworu Libera i Natalii Szroeder "Wszystkiego na raz" zostanie nagrany teledysk, w którym wystąpi Katarzyna Cichopek. I tak rzeczywiście się stało! Klip był kręcony w parku w Myślęcinku pod Bydgoszczą, a zdjęcia trwały od 6 rano do 2 w nocy.

We wtorek, 29 stycznia, w programie "Pytanie na Śniadanie" odbyła się premiera klipu Libera i Natalii z udziałem Kasi Cichopek. Aktorka wystąpiła wraz z Markiem Kaliszukiem, znanym z serialu "Pierwsza miłość". Para wcieliła się w bogatych i wpływowych ludzi, których uczucie zostało wystawione na próbę.

Kasia i Liber dobrze wspominają swoją współpracę. Oboje poznali się podczas sylwestrowej nocy telewizji Polsat. - Liber mnie oczarował, jest bardzo sympatycznym człowiekiem. Kiedy zaproponował mi występ w jego nowym teledysku, nie mogłam mu odmówić. Poza tym, dla mnie to nowe, ciekawe wyzwanie aktorskie. Razem z Markiem Kaliszukiem wcieliliśmy się w rolę pary, lekko zagubionej w życiu i show-biznesie - wyjaśniła Kasia Cichopek.

Liber także pochwalił Kasię i podkreślił, że gdy ją poznał, odniósł wrażenie, że aktorka jest "bardzo normalną osobą, z dużym dystansem do samej siebie". - Jako że rodził się pomysł na klip, spontanicznie zaproponowałem jej udział. Po zdjęciach utwierdziłem się w przekonaniu, że warto oceniać kogoś po rozmowie w cztery oczy, niż sugerować się opiniami wyssanymi z palca, rzucanymi jak tanie mięso plotkożercom. Podziwiam Kasię, jak i Marka za profesjonalizm i naprawdę ciężką pracę przy klipie - dodał Liber.

<<Katarzyna Cichopek umie zakląć jak szewc>>