Historia ich związku faktycznie mogłaby być materiałem na książkę lub prawdziwie romantyczny film. Para poznała się w 2005 roku na planie tanecznego show Taniec z Gwiazdami. Katarzyna Cichopek trafiła do niego jako aktorka M jak Miłość uwielbiana przez widzów. Jej partnerem okazuje się być przystojny tancerz, Marcin Hakiel.

Szybko wywiązało się między nimi uczucie większe niż tylko miłość do tańca. Szybko stali się parą nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym. Z dnia na dzień Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel stali się jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie.

Zakochani wzięli ślub 20 września 2008 roku.Rok później pojawił się na świecie ich synek Adam. Para z dnia na dzień stała się popularna i doskonale potrafiła tą popularność wykorzystać. Wykorzystali swoją pasję do tańca i otworzyli szkołę tańca w Warszawie. Jeździli również po Polsce, ucząc dzieci tańca, wydawali płyty DVD z kursami, a w sklepach pojawiły się nawet książki ich autorstwa.

Jakiś czas później zainteresowanie parą chwilowo opadło, ale na powrót było o nich głośno, gdy w 2013 roku na świecie pojawiła się córeczka pary, Helena. Kasia Cichopek szybko została okrzyknięta sexy-mamą – ze względu na to, jak szybko doszła do formy sprzed ciąży.

Dziś Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są razem od ośmiu lat i wciąż okazują sobie czułość. Rok temu para w wyjątkowo romantyczny sposób uczciła siódmą rocznicę ślubu. Kasia Cichopek zamieściła wówczas zdjęcie wymownym podpisem.

Dziś jest wyjątkowy dzień W tym dniu 7 lat temu zdarzyło się w naszym życiu coś absolutnie wyjątkowego! Wzięliśmy ślub! (...) Kiedy, jeśli nie w rocznicę ślubu, powiedzieć sobie, że tak dobrze nam razem? Każdy z nas miał marzenia, dziecięce pragnienia, nastoletnie przeżycia. I nagle "Taniec z gwiazdami" połączył nasze losy. I od tej pory jesteśmy sobie partnerami na parkiecie, w życiu, w pracy i w domu - napisała Kasia.

Wczoraj przypadła ósma rocznica zawarcia małżeństwa przez parę. Zakochani uczcili to romantycznymi zdjęciami, a aktorka opatrzyła je opisami.

Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem…. Ale patrzeć razem w tym samym kierunku – podpisała fotografie cytując Antoine Marie Roger de Saint-Exupery.

Zobaczcie w naszej galerii czułe zdjęcia pary!