Wszyscy uwielbiamy romantyczne historie, a historia ich miłości mogłaby być materiałem na książkę. Młodziutka Kasia Cichopek, ulubienica widzów, trafia do programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem okazuje się być przystojny tancerz, Marcin Hakiel. Uczy ją kroków i niczym w Dirty Dancing, szybko stają się parą nie tylko na parkiecie, ale i w życiu prywatnym.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel od razu zostali okrzyknięci jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Zakochani wzięli ślub 20 września 2008 roku, a już rok później na świecie pojawił się syn Adam. Para z dnia na dzień zyskiwała popularność i postanowiła do wykorzystać. Otworzyli szkołę tańca w Warszawie, jeździli po Polsce, ucząc dzieci tańca. Wydawali płyty DVD z tanecznymi kursami, a w sklepach pojawiła się nawet książka Szkoła tańca ich autorstwa.

Jakiś czas później zainteresowanie Hakielami opadło, ale nie na długo. W 2013 roku na świat przyszła córeczka pary, Helenka. Kasia Cichopek zaprezentowała wówczas, jak w dzisiejszych czasach kobieta dochodzi do formy. Do aktorki od razu przyglnął termin sexy mamy, który dziś na stałe figuruje w mediach.

Zobacz: Katarzyna Cichopek odważne zdjęcie aktorki. Prawdziwa sexy mama!

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są już razem od ośmiu lat i wciąż nie odrywają od siebie oczu. Rok temu para w bardzo romantyczny sposób uczciła siódmą rocznicę zawarcia małżeństwa. Wówczas Kasia Cichopek dodała na swoją oficjalną stronę zdjęcie z wymownym podpisem.

Dziś jest wyjątkowy dzień W tym dniu 7 lat temu zdarzyło się w naszym życiu coś absolutnie wyjątkowego! Wzięliśmy ślub! (...) Kiedy, jeśli nie w rocznicę ślubu, powiedzieć sobie, że tak dobrze nam razem? Każdy z nas miał marzenia, dziecięce pragnienia, nastoletnie przeżycia. I nagle "Taniec z gwiazdami" połączył nasze losy. I od tej pory jesteśmy sobie partnerami na parkiecie, w życiu, w pracy i w domu - napisała Kasia.

Dziś między nimi wciąż iskrzy, a na Instagramie Kasi Cichopek, mamy okazję podziwiać ich wspólne, prywatne fotografie. Zobaczcie w naszej galerii, jak zakochani okazują sobie miłość!

 

Przeczytaj także: TYLKO U NAS! Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: Para do miłości