Katarzyna Cichopek to jedna z największych gwiazd obsady "M jak miłość". Widzowie serialu, którzy pokochali graną przez nią postać Kingi nie są w stanie wyobrazić sobie jej odejścia. A tych niestety jest ostatnio w telenoweli całkiem sporo. Kasia Cichopek w najnowszym wywiadzie odniosła się nie tylko do głośnego odejścia Kacpra Kuszewskiego, czyli serialowego Marka Mostowiaka, ale też ujawniła, czy sama ma w planach wkrótce opuścić kultową produkcję TVP2. Co powiedziała?

Kasia Cichopek o odejściu z "M jak miłość"

Katarzyna Cichopek jako aktorka, która związana jest z "M jak miłość" od pierwszego odcinka, jak nikt inny zdaje sobie sprawę z atmosfery panującej na planie serialu. Czy kolejne gwiazdy obsady telenoweli rzeczywiście odchodzą z tego powodu? Gwiazda stanowczo zaprzecza krążącym od jakiegoś czasu w mediach pogłoskom o złym traktowaniu aktorów "M jak miłość". W przeciwieństwie do m.in. Olgi Frycz, aktorka do tej pory ciepło wspomina wyrozumiałość i opiekę ekipy, zwłaszcza w okresie, gdy zachodziła w ciążę oraz zostawała matką.

Bardzo doceniam fakt, że jedno i drugie dziecko mogłam właściwie przez półtora roku wychowywać na planie serialu. Miałam do tego zapewnione odpowiednie warunki, m.in. osobny kamper. Helenka trafiła na plan, gdy miała ledwie miesiąc. Gdy stawałem przed kamerą, zostawała z mamą albo z teściową. Bardzo jestem im wdzięczna za pomoc. W kamperze są krótkofalówki. Kiedy dostawałam wiadomość, że dziecko płacze i muszę je sama uspokoić, ekipa zaczynała po prostu kręcić inne sceny - wyznała w wywiadzie dla "Party".

Kasia Cichopek potwierdziła, że absolutnie nie ma w planach z własnej woli kończyć swojej przygody z serialem "M jak miłość".

- Zdecydowanie nie rozważam odejścia z "M jak miłość"! (...) Jak mogłoby mi się znudzić moje zajęcie, jeśli zawsze dzieje się coś innego? Poza tym nie pracuję codziennie. Cenię sobie to bardzo, bo na przykład dziś mogłam kupić prezent dla mojej serialowej córki. A niebawem będę mieć miesiąc wakacji - powiedziała w rozmowie z "Party".

Stare i nowe zdjęcia Katarzyny Cichopek znajdziecie w naszej obszernej GALERII >>

ZOBACZ: OLGA FRYCZ o pracy w „M jak Miłość”: Byłam sfrustrowana. Straciłam radość z grania!