Wśród gwiazd zapanowała jakiś czas temu moda na zamieszczanie w Internecie zdjęć bez makijażu. Wywołują one zazwyczaj duże poruszenie, gdyż obserwatorzy i fani są w większym stopniu przyzwyczajeni do oglądania swoich ulubieńców w pełnym profesjonalnym makeupie. 

Ostatnio na profilach społecznościowych bez makijażu pokazała się m.in. Maja Sablewska oraz Małgorzata Rozenek. Fani zgodnie stwierdzili, że obie gwiazdy wyglądają w wersji naturalnej pięknie i kwitnąco.

Kasia Cichopek znana jest z tego, że ponad bywanie na salonach ceni życie rodzinne, szczególnie chwile spędzone w dziećmi. Żona tancerza Marcina Hakiela, którego poznała w trakcie przygotowań do show "Taniec z gwiazdami", dołączyła właśnie do gwiazd, które pokazały się w całkowicie naturalnej odsłonie. Aktorka zamieściła zdjęcie z planu serialu "M jak miłość", które podpisała:

Mój dzień zaczął się dziś naprawdę wcześnie. Tu jeszcze przed kawą  #naplanie #dziendobry#kawa #haveniceday #mjm #mjakmilosc#lovemyjob ❤

Fani są zachwyceni: podkreślili, że mimo wczesnej pory, aktorka jest uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. A Wy jak oceniacie Kasię w wersji bez makijażu?

>> PRZECZYTAJ TAKŻE: TAK KATARZYNA CICHOPEK wypoczywa na wakacjach

Lubisz Gala.pl? Polub nas na Facebooku!