Katarzyna Cichopek, choć jest jedną z największych polskich gwiazd, nie ma na koncie wielu artystycznych sukcesów. Aktorka wciąż kojarzy się Polakom przede wszystkim z roli w serialu "M jak Miłość" i mimo wielu innych projektów, to właśnie hitowy tasiemiec dał jej największą popularność.

Kasia nie narzeka na brak zajęć, po sezonie wakacyjnym wraca na plan serialu i do teatru. Szykuje się też nowa reklama zabawki. Program Twój Puls też cieszył się dużą oglądalnością, czekamy na decyzję w sprawie kolejnego sezonu – zdradziła w rozmowie z "Faktem" Aldona Wleklak, menadżerka Cichopek.

Okazuje się jednak, że gwiazda wciąż marzy o poważnej, dużej roli, w której mogłaby zaprezentować swoje umiejętności aktorskie. Motywacją dla Katarzyny Cichopekniedawne sukcesy Edyty Herbuś, która wystąpiła w sztuce "Diwa" i zebrała świetne recenzje.

Edyta skupiła się ostatnio na teatrze i wyszła na tym doskonale. Ludzie zaczynają ją coraz poważniej traktować jako aktorkę. Kasia widzi w tym szansę dla siebie i ma nadzieję, że jej wysiłek włożony w pracę w teatrze przyniesie podobne skutki. Marzy o przełomowej roli, która wyjmie ją z szufladki i pozwolić tak jak Herbuś, zerwać z dotychczasowym wizerunkiem – zdradził informator "Faktu".

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Cichopek - Myśli o trzecim dziecku?