Katarzyna Dąbrowska do tej pory nie była faworytką 11. edycji. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Po siedmiu odcinkach aktorka zajmuje szóste miejsce w tabeli z wynikiem 162 punktów. To się jednak może zmienić po jej ostatniej metamorfozie. W ósmym odcinku muzycznego show Polsatu Kasia wcieliła się w Agnieszkę Chylińską  wykonała jej megahit z 2016 roku, "Królowa Łez". Sprawdź, jak sobie poradziła!

Katarzyna Dąbrowska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Katarzyna Dąbrowska w rozmowie z Maciejem Dowborem szczerze przyznała, że naśladowanie Agnieszki Chylińskiej jest bardzo trudne.

Agnieszka używa tylu smaczków bardzo dla niej specyficznych rzeczy, że ta robota to jest robota zegarmistrzowska. No w ogóle wiesz, no coś takiego jak growling. W życiu tego nie robiłam - powiedziała.

Aktorka podkreśla, że ogromnym wyzwaniem jest nie tylko zaśpiewać hit znanej wokalistki, ale także odtworzyć jej niezwykle energiczny ruch sceniczny.

- To jest kobieta, którą nosi, która biega po scenie. Ma bardzo specyficzny sposób poruszania się. Troszkę "chłopczycowaty"(…) Wydaje mi się, że na nawet dla niej jest to numer bardzo wymagający (…) Czuję się po każdym wykonaniu tak jak bym przerzuciła pół tony węgla - wyznała.

8. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę 13 kwietnia o godzinie 22:20 w Polsacie. Zobacz fragmenty występu Katarzyny Dąbrowskiej z piosenką "Królowa Łez" już teraz poniżej. Zdjęcia z metamorfozy aktorki w Agnieszkę Chylińską znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Katarzyna Dąbrowska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo 11?