Katarzyna Dąbrowska odchodzi z "Na dobre i na złe". Doniesienia na ten temat krążyły w mediach już od kilku dni. Aktorka w końcu potwierdziła je oficjalnie w środę, 2 października, w osobnym wpisie na swoim profilu na Facebooku. Odtwórczyni roli doktor Wiktorii Manueli Consalidy podziękowała w nim wiernym widzom telenoweli, którzy przez lata śledzili losy jej barwnej postaci.

- W tym tygodniu pojawiła się informacja o zakończeniu mojej przygody z serialem „Na dobre i na złe”. Dostaję mnóstwo pytań w tej sprawie, postanowiłam więc odpowiedzieć tutaj. To prawda, w lipcu zakończyłam naszą wieloletnią współpracę, a w październiku wyemitowane zostaną ostatnie odcinki z moim udziałem. Wiki będzie układać sobie życie na nowo i z dala od Leśnej Góry. Dziękuję Wam, Drodzy Widzowie, za te wszystkie lata. Dziękuję za każdą wspólną środę, za sympatię, jaką mnie obdarzyliście, za wsparcie i emocje, którymi nieraz dzieliliście się ze mną. To było dla mnie ważne i piękne zawodowe doświadczenie - napisała na swoim fan page'u.

Katarzyna Dąbrowska odchodzi z Na dobre i na złe

Kasia Dąbrowska złożyła także serdeczne podziękowania wszystkim kolegom i koleżankom z ekipy "Na dobre i na złe" za piękne pożegnanie, które zgotowali jej na planie.

- Dostałam szansę zagrania ekscentrycznej Wiktorii Consalidy, półkrwi Hiszpanki, postaci złożonej i bardzo kolorowej. Dziękuję tu szczególnie producentowi, Panu Tadeuszowi Lampce, który angażując mnie do tej roli, pomimo ewidentnego braku hiszpańskich warunków, wykazał się nie lada wyobraźnią i odwagą. Zżyłam się z Wiktorią i z całą Leśną Górą. Będę tęsknić za ekipą, za ludźmi, którzy tworzą ten serial, bo przez lata byli nie tylko współpracownikami, ale stali się także moimi przyjaciółmi. Pożegnanie było piękne, huczne i wzruszające. Pora jednak na zmiany, pora iść naprzód... Wierzę bowiem, że zmiana to rozwój. Mam nadzieję, że będziecie mnie nadal wspierać i trzymać za mnie kciuki! - dodała aktorka.

Co się z stanie doktor Witktorią Consalidą? Wygląda na to, że scenarzyści "Na dobre i na złe" postanowili wysłać postać graną przez Katarzynę Dąbrowską na stałe do Hiszpanii.

- A na razie zapraszam na ostatnie odcinki z moim udziałem, obiecuję, że będzie bardzo emocjonująco i ciekawie! Zabierzemy Was także w piękną podróż do Hiszpanii - bo też jaka postać, takie pożegnanie! Ole! - zakończyła swój wpis Dąbrowska.

Będziecie tęsknić za doktor Wiktorią Consalidą?