Katarzyna Dąbrowska wyszła za mąż. Ślub popularnej aktorki z reżyserem teatralnym Jarosławem Tumidajskim odbył się w miniony weekend. Była gwiazda serialu "Na dobre i na złe" i zdobywczyni drugiego miejsca w 11. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" pochwaliła się tym radosnym faktem z fanami i mediami dopiero kilka dni później. W środę wieczorem Kasia opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć z sesji ślubnej. Fotografie ze świeżo poślubionym mężem opatrzyła krótkim, ale wymownym opisem: Miłość 20.06.2020.

Ślub Katarzyny Dąbrowskiej

Od autorki ślubnych zdjęć dowiadujemy się, że Katarzyna Dąbrowska w dniu zawarcia małżeństwa niestety nie miała szczęścia do pogody. Intensywny deszcz nie popsuł jej jednak dobrego humoru.

Najdzielniejsza para na świecie - ściana deszczu w dniu ślubu, trawa tak mokra, że łatwiej zdjąć buty i chodzić po niej boso, ale to wszystko nic. W nich najszczerszy spokój, szczęście i radość z bycia ze sobą i z najbliższymi - napisała fotografka Sylwia Mórawska.

Gratulacje pod ślubnym postem złożyły nowożeńcom m.in. takie znane koleżanki Kasi jak Magda Steczkowska, Joanna Moro i Anna Kerth.

Zobacz zdjęcia z sesji ślubnej Katarzyny Dąbrowskiej i jej męża Jarka już teraz w naszej GALERII.