Katarzyna Dowbor wraca w telewizji Polsat z kolejnym sezonem popularnego programu „Nasz nowy dom”. Nieustająco lubiana przez Polaków dziennikarka pomaga w nim zwykłym ludziom, którzy musza wyremontować lub urządzić swój dom lub mieszkanie ale najzwyczajniej w świecie nie mają na to funduszy. Komu w kolejnym sezonie show Polsatu pomorze dziennikarka?

ZOBACZ: OSCARY 2017 Viola Davis z upragnioną statuetką!

Przez kolejne 12 tygodni, począwszy od dzisiejszego wieczoru, widzowie Poslatu będą śledzić nowe odcinki programu „Nasz nowy dom”, który cały czas porusza i budzi głębokie emocje. Dlaczego?

Katarzyna Dowbor i ekipa Polsatu ruszą w Polskę by nieść pomoc kolejnym rodzinom w potrzebie. W ekstremalnie krótkim czasie pięciu dni wyremontują stare, często rozpadające się domy, bez kanalizacji  bieżącej wody i ogrzewania, które wymagają wymiany dachu i adaptacji pomieszczeń. W pierwszym wiosennym odcinku poznamy historię samotnej matki pani Edyty ze Starego Dziebałtowa oraz dwójki jej dzieci Kacpra i Nikoli. Dowbor i jej ekipa wyremontują nie tylko ich cztery kąty, ale także urządzą na nowo ich życie!

POLECAMY TEŻ: MAGDALENA LAMPARSKA po raz pierwszy mówi o swoim związku

Komu jeszcze zdołają pomóc? I jak będą wyglądały nowe mieszkania i domu ludzi, którzy zasłużyli na to, by żyć w godnych, wygodnych i estetycznych przestrzeniach?

Pierwszy odcinek programu „Nasz nowy dom” już dziś o 20.05 na antenie Polsatu. Będzie go oglądać dla Kasi Dowbor?