Katarzyna Figura była przed laty najseksowniejszą polską aktorką. Niestety, toczący się od kilku lat trudny rozwód z Kaiem Schoenhalsem sprawił, że gwiazda straciła nieco na swoim seksapilu.

Zdaniem dziennikarzy "Faktu", Figura straciła nawet "tę iskrę", która przed laty rozgrzewała męską część jej fanów do czerwoności. Z tym zgadza się podobno nawet syn aktorki, Aleksander Chmielewski, który uważa, że jego mama jak najszybciej powinna otworzyć się na nową miłość!

"Przed laty kipiała seksapilem. Jednak batalia sądowa, jaką toczy od trzech lat z mężem Kaiem Schoenhalsem sprawiła, że Katarzyna Figura straciła tę iskrę, która rozgrzewała męską część jej fanów. Taki stan rzeczy martwi jej syna z pierwszego małżeństwa, Aleksandra. Chłopak uważa, że jego matka się marnuje. Powinna wziąć się za siebie i wyjść do ludzi - twierdzi ponoć Olek" - czytamy w tabloidzie.

28-letni Chmielewski, którego Katarzyna Figura dość nieudolnie próbowała niedawno wypromować w show-biznesie, namawia podobno swoją mamę na otwarcie się na ludzi i nowe uczucia. Zdaniem syna aktorki, najwyższy czas, by przestała ona zamartwiać się nieudanym związkiem z Schoenhalsem, z którym ma dwie córeczki.

- Ona żyje teraz tylko życiem dzieci albo teatrem. Aleksander uważa, że jak zadba o siebie, trochę schudnie, zacznie znowu podkreślać swoją kobiecość od razu poczuje się lepiej. A nuż znajdzie nową miłość. Teraz nawet nie ma okazji, bo się odcięła od znajomych i nigdzie nie wychodzi. Ona nie chce o tym słyszeć, bo już nie ufa facetom, ale syn naciska i tłumaczy jej, że na złamane serce najlepsza jest nowa miłość - zdradził informator tabloidu.

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Katarzyna Figura - Zagra... Violettę Villas!