Kasia Glinka nie może narzekać na swoje życie prywatne. Aktorka znana z serialu "Barwy szczęścia" oraz filmów "Wyjazd integracyjny" i "Na układy nie ma rady" od dwóch lat jest w szczęśliwym związku z Jarosławem Bienieckiem. W marcu tego roku partner oświadczył się jej na scenie Teatru Kwadrat po jednym ze spektakli z jej udziałem. Teraz wyszło także na jaw, że para spodziewa się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Kasia Glinka potwierdziła już doniesienia o swojej ciąży. Składamy serdeczne gratulacje!

Dziękuję za gratulacje, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej - powiedziała w rozmowie z "Na Żywo".

Katarzyna Glinka jest w ciąży

Przypomnijmy, że Katarzyna Glinka po raz pierwszy została matką w lutym 2012 roku. Syn Filip jest owocem jej związku z byłym mężem, Przemysławem Gołdonem.

Aktorka znana jest z tego, że strzeże swojej prywatności. Nie dziwi nas więc, że na razie nie zdecydowała się opublikować w mediach społecznościowych żadnych zdjęć, na których eksponuje swoje ciążowe krągłości. Gwiazda nie zdradziła też jeszcze, który to miesiąc ciąży, ani nie ujawniła płci swojego drugiego dziecka.

Zobacz najnowsze zdjęcia Katarzyny Glinki w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kasia Glinka pokazała narzeczonego! Opublikowała ich pierwsze wspólne ZDJĘCIE