Katarzyna Glinka to według widzów jedna z najbardziej sympatycznych aktorek. Choć na ekranach naszych telewizorów pojawiała się już od 2002 roku (między innymi w serialach Klan, Samo Życie czy Na dobre i na złe) to jednak szerszej publiczności dała się poznać dopiero w 2007 roku. Od tamtej pory do dziś wciela się w serialową Kasię Górkę w Barwach szczęścia.

Glinka zapadła w pamięć nie tylko widzom, ale i reżyserom, dzięki czemu mamy okazję podziwiać ją w wielu produkcjach. Aktorka ma na koncie rolę w filmach: Dlaczego nie!, Wyjazd integracyjny czy Wkręceni oraz w serialach Niania czy Tancerze. Niedawno wcieliła się w rolę Dominiki w filmie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach.

ZOBACZ: Bachleda-Curuś, Roznerski, Zakościelny zobaczcie zdjęcia z planu filmu 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach [ZDJĘCIA]

Dziś Kasia Glinka to nie tylko świetna aktorka, ale także szczęśliwa mama. W 2012 roku na świat przyszedł jej synek, Filip, który jest owocem związku gwiazdy z Przemysławem Gołdonem. Niestety ich małżeństwo zakończyło się głośnym rozwodem.

Dziś aktorka jest szczęśliwa u boku nowego partnera. Zakochani spotykają się od prawie trzech lat, ale rzadko można spotkać ich razem. Para stara się unikać rozgłosu. Kasia Glinka bardzo sobie ceni prywatność. Nic dziwnego, że w sieci rzadko pojawiają się zdjęcia jej z ukochanym czy z synkiem.

Ostatnio aktorka zrobiła wyjątek, dzięki czemu na jej kontach społecznościowych fani mogą podziwiać urocze zdjęcia gwiazdy z synkiem. Filip skończył pięć lat! Niedawno Glinka pochwaliła się zdjęciami z synkiem, którego zabrała na wycieczkę do wąwozu Avakas. Zdjęciami z wypoczynku pojawiła się wówczas na Instagramie.

ZOBACZ: Kasia Glinka tak odpoczywa na gorących wakacjach z rodziną [ZDJĘCIA]

Dziś na Instagramie Kasi pojawia się coraz więcej zdjęć z synem. Zobaczcie najpiękniejsze z nich!