Katarzyna Glinka zaręczyła się na początku marca 2019 roku. Do tej pory usilnie dbała o zachowanie prywatności swojego związku i nie pokazywała narzeczonego w swoich mediach społecznościowych. To z Instagrama jej partnera dowiedzieliśmy się, że ukochany oświadczył się Glince na scenie teatru. W iście widowiskowy sposób, Jarosław Bieniecki po spektaklu w Teatrze Kwadrat, w którym występuje jego wybranka, wbiegł na scenę i uklęknął przed nią z imponującym bukietem z 183 róż. Jak później wytłumaczył, to właśnie tyle dni minęło wtedy od jego pierwszej randki z Katarzyną Glinką. Wzruszona aktorka nie miała wątpliwości i od razu powiedziała "tak". Swojego ukochanego dopiero teraz zdecydowała się pokazać na Instagramie.

Kasia Glinka z narzeczonym ZDJĘCIA

Katarzyna Glinka pokazała narzeczonego na Instagramie. Aktorka zdecydowała się opublikować pierwsze zdjęcie w towarzystwie swojego ukochanego, Jarosława Bienieckiego. Szczęśliwa para pozuje na nim w przepięknej, zimowej scenerii: 

"To nasze pierwsze wspólne zdjęcie, które zdecydowałam się opublikować. Tyle radości i szczęścia udało się na nim zatrzymać ,ze postanowiłam się z Wami podzieli śmiało mogę to powiedzieć, jestem szczęściarą! pięknej niedzieli i radości na co dzień Wam życzę " - napisała pod zdjęciem aktorka.

Jarosław Bieniecki: kim jest narzeczony Katarzyny Glinki?

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki spotykają od ponad pół roku. Narzeczony aktorki jest prezesem Runmageddonu, czyli ekstremalnego turnieju biegów z przeszkodami. Jest też wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych. To właśnie podczas jednego z ekstremalnych biegów, Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki, poznali się. Podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia i od tamtej pory, para jest niemal nierozłączna. 

Kasia Glinka w przeszłości była już mężatką. Cztery lata temu, aktorka "Barw Szczęścia" rozwiodła się z Przemysławem Gołdonem, z którym ma 7-letniego synka, Filipa. 

Zobacz zdjęcia Kasi Glinki z narzeczonym w naszej GALERII.