Katarzyna Glinka to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek.  Fani jej talentu mają okazję podziwiać ją w Barwach szczęścia, gdzie wciela się w Kasię Górkę. W tym roku mieliśmy również okazję oglądać ją również u boku Maćka Zakościelnego czy Marty Żmudy Trzebiatowskiej na dużym ekranie w filmie 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach.

Katarzyna Glinka w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

 W ubiegłym roku Katarzyna Glinka pokazała fanom swój kolejny talent. Okazało się, że oprócz zdolności aktorskich Kasia Glinka świetnie śpiewa, co udowodniła biorąc udział w programie rozrywkowym Twoja Twarz Brzmi Znajomo.  Fani gwiazdy mieli okazję zobaczyć, jak ich idolka wciela się m.in. w Violettę Villas, Fergie czy Janet Jackson.

Wówczas pojawiły się plotki, że zbyt częste metamorfozy sprawiły, że twarz artystki wymagała wyjątkowej pielęgnacji. Tabloidy poinformowały wtedy, że aktorka wydaje około 4 tysięcy złotych miesięcznie, by jej twarz odzyskała zdrowy wygląd. Kilka dni później Kasia Glinka postanowiła odnieść się do plotek o rzekomych wydatkach na kosmetyczkę. Aktorka wyznała, że chodzi na różne zabiegi, ale nie musi regenerować twarzy po programie.

Dziś gwiazda potwierdziła, że jej cera wciąż wygląda promiennie, nawet po tylu metamorfozach, jakie przeszła w programie Polsatu. Aktorka przebywa obecnie na wakacjach w rodzinnych stronach, w okolicach Dolnego Śląska. Na swoim Instagramie Kasia Glinka dodała zdjęcie bez makijażu. Wygląda na 39 lat?