Katarzyna Glinka urodziła! W piątek po południu aktorka znana z roli Kasi Górki-Rybińskiej w seriali "Barwy szczęścia" ogłosiła, że jej drugie dziecko jest już na świecie. Gwiazda opublikowała na swoim oficjalnym profilu na Instagramie pierwsze zdjęcie z noworodkiem i poinformowała fanów, że tym razem znów powitała na świecie chłopca. 43-latka ujawniła przy okazji, że jej drugi syn otrzymał na imię Leo.

- Mój drugi Syn jest już z nami. Leo. Jesteśmy przeszczęśliwi - napisała.

Gwiazdy gratulują Katarzynie Glince drugiego dziecka

Gratulacje świeżo upieczonej mamie złożyły już za pośrednictwem mediów społecznościowych m.in. aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska i nowa prowadząc "Dzień Dobry TVN", Paulina Krupińska.

Cudownie! Nareszcie RAZEM! Niech tylko tak piękne marzenia Wam się zawsze spełniają :) Wzniesiemy dziś za Was toast :) Ściskamy - napisała dziennikarka Polsatu, Agnieszka Hyży.

Redakcja Gala.pl dołącza się do życzeń.

Przypomnijmy, że o ciąży Katarzyny Glinki dowiedzieliśmy się już w listopadzie ubiegłego roku. Ojcem drugiego dziecka Katarzyny Glinki jest jej narzeczony, Jarosław Bieniecki.

Popularna aktorka po raz pierwszy została matką w lutym 2012 roku. Ośmioletni syn Filip jest owocem jej małżeństwa z Przemysławem Gołdonem, z którym rozwiodła się w 2015 roku.

Zobacz pierwsze zdjęcie Kasi Glinki z nowo narodzonym synem w naszej GALERII.

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Glinka pokazała narzeczonego! Opublikowała ich pierwsze wspólne zdjęcie