Katarzyna Glinka zaręczyła się z partnerem. Jarosław Bieniecki oświadczył się aktorce na scenie. Zrobił to w widowiskowy sposób. Bieniecki przyszedł do Teatru Kwadrat, aby obejrzeć spektakl "Czego nie widać", w którym gra Glinka. Gdy po brawach aktorzy schodzili ze sceny, wbiegł na nią partner Katarzyny. A w ręku trzymał imponujący bukiet aż 183 róż! Dlaczego właśnie tyle? Bo, jak napisał pod zdjęciem na Instagramie, dokładnie tyle dni minęło od jego pierwszej randki z Kasią. Jak udało nam się dowiedzieć, jeszcze tego samego wieczoru Jarosław oświadczył się Kasi. A zrobił to na teatralnej scenie, przed publicznością! Wzruszona aktorka oczywiście powiedziała "tak"! Poniżej dowiesz się, kim jest przyszły mąż Katarzyny Glinki.

Kim jest Jarosław Bieniecki, narzeczony Katarzyny Glinki?

Jarosław Bieniecki spotyka się z Glinką od ponad pół roku. Zawodowo zajmuje się organizacją biegów ekstremalnych. Jest również wielokrotnym medalistą Polski w biegach długodystansowych oraz prezesem Runmageddonu, czyli ekstremalnego turnieju biegów przeszkodowych. Glinka wzięła udział w jednym z biegów i właśnie wtedy poznała Bienieckiego. podobno była to miłość od pierwszego wejrzenia. Od tego czasu Katarzyna i Jarosław są praktycznie nierozłączni.

Przypomnijmy, że Kasia Glinka była już raz mężatką. 4 lata temu aktorka rozwiodła się z Przemysławem Gołdonem, z którym ma synka, Filipa. Z nowym partnerem Katarzynę łączy wspólna pasja do sportu. Oboje kochają też wyzwania i dalekie podróże. Ślub Glinki i Bienieckiego za pewne odbędzie się za kilka miesięcy, ale na razie para nie ujawnia żadnych szczegółów. Zaręczonym serdecznie gratulujemy!