Katarzyna Grabowska, czyli serialowa Olga z "M jak miłość" kilka dni temu wzięła ślub ze swoim ukochanym i pochwaliła się romantycznym zdjęciem na Instagramie. Kto został mężem Kasi Grabowskiej, czyli córki cenionego aktora i jurora „Tańca z Gwiazdami”, Andrzeja Grabowskiego? Mężem Kasi został jej wieloletni chłopak, Damian Kulec, który także jest aktorem występującym na deskach Teatru Powszechnego w Łodzi. Czy zatem para brała ślub w iście teatralnej oprawie?

Katarzyna Grabowska i Damian Kulec - ślub

Ślub Katarzyny Grabowskiej i Damiana Kulca odbył się w minioną sobotę. Ceremonia do ostatniej chwili utrzymywana była w tajemnicy. Andrzej Grabowski pochwalił się co prawda niedawno w jednym z wywiadów, że w wakacje wydaje swoją młodszą córkę za mąż, to jednak nie chciał wtedy podać żadnych szczegółów tej ceremonii. Jak się okazuje, ta już za nami! Kasia Grabowska długo nie chwaliła się zdjęciami ze swojej ceremonii ślubnej. Zrobiła to dopiero teraz. Aktorka oraz jej mąż zamieścili na Instagramie pojedyncze zdjęcia ze swojego ślubu i wesela. Pod fotką obojga od razu pojawiła się fala gratulacji i serdecznych życzeń na nowej drodze życia.

Ślub Katarzyny Grabowskiej i Damiana Kulca - zdjęcia

My się oczywiście do nich dołączamy, a Was odsyłamy do naszej GALERII --->, gdzie znajdziecie zdjęcia ze ślubu i wesela Kasi Grabowskiej i Damiana Kulca. Prawda, że piękni?