Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik po raz pierwszy zgodzili się wystąpić wspólnie na okładce naszego magazynu. Pobrali się w sierpniu 2018 roku podczas sekretnej ceremonii, którą udało im się zachować w całkowitej tajemnicy przed mediami. Dziś nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Nieprzewidywalność ich związku połączona z poczuciem stabilizacji i przekonaniem, że można polegać na drugiej osobie – to recepta na szczęście.

Katarzyna Grochola i Stanisław Bartosik razem w nowej "Gali"

Katarzyna Grochola tak z czułością mówi o swoim mężu:

Od początku był jakiś taki, nie potrafię tego nazwać, zupełnie jak z innej planety. Milczący. Spokojny. Trochę z boku. Zgadzający się na moje pomysły, czasem nagłe i niespodziewane. Poznałam dość szybko jego rodzinę, siostrę, fantastyczne córki, wnuki, a on moją. Nie przejmował się moimi humorami, ale jednocześnie jeździł ze mną do hospicjum do mojej umierającej przyjaciółki, tak jakby sam był z nią zaprzyjaźniony. Kiedy go poprosiła o koncert w tym hospicjum, natychmiast się zgodził.

Stanisław Bartosik przyznaje, że Katarzyna Grochola jest jedyna w swoim rodzaju. Razem tworzą idealnie dopasowany, choć zupełnie różniący się od siebie duet.

Kasia jest osobą, przy której nie mogę się nudzić. Pamiętam naszą pierwszą rozmowę – trwała prawie kilka godzin. Przeskakiwaliśmy z tematu na temat, próbując się nimi nasycić, a i tak było mało. Poznaliśmy się na benefisie mojego przyjaciela, wiosną, cztery lata temu. Na koncercie tłumy, a ja zamiast patrzeć na scenę, gapiłem się w nią jak sroka w kość. Wyglądała nieziemsko. A potem nagle rozpłynęła się w powietrzu. Myślałem: „Wyszła, zniknęła”. Na szczęście zobaczyłem, że stoi przed budynkiem i pali papierosa, więc odetchnąłem: „Jednak jest, nie wyjechała!”

Wyznania Katarzyny Grocholi i jej męża, których wysłuchał Damian Gajda, przeczytasz w najnowszym numerze magazynu "Gala". A w nim także:

  • Przyglądamy się kim jest Banksy – najbardziej tajemniczy współczesny artysta, który nigdy nie zdradził swojej tożsamości.
  • Rozmawiamy z Mają Frykowską o skandalach z przeszłości, nowej drodze życia i o tym, dlaczego już nie przeprasza za sławne nazwisko.
  • Magda Lassota – Polka, która spędziła dwa miesiące w bazie pod Everestem – opowiada nam jak wygląda życie wspinaczy pod najwyższą górą świata i kim są Szerpowie, którzy w styczniu dokonali historycznego wejścia na K2.
  • W ekskluzywnym wywiadzie Mateusz Banasiuk rozprawia się z łatką amanta i zdradza swoje prawdziwe oblicze.
  • W karnawałowej sesji Marta Lech-Maciejewska znana w sieci jako Superstyler interpretuje po swojemu karnawałową modę.
  • W urodzie doradzamy jak dbać o najbardziej newralgiczne miejsca na ciele

Numer dostępny będzie: 

  • w regularnej cenie 5,99 zł (sam magazyn)
  • w wersji z broszurką  - PERFUMY MINIPRZEWODNIK (w cenie 6,99 zł)
  • z insertem – maseczką do twarzy Orientana (w cenie 9,99 zł)