Katarzyna i Cezary Żakowie wystąpili w sesji okładkowej dla "Gali" i udzielili bardzo szczerego wywiadu. Para aktorów jest małżeństwem już 33 lata. Tylko nam wyznali, jak radzą sobie z zazdrością oraz w jaki sposób udaje im się podtrzymywać płomień w związku. Jak Katarzyna i Cezary Żakowie spędzają Wielkanoc? Kto w ich rodzinie podejmuje ważne decyzje? Czy ciężko było im wypuścić najstarszą córkę z gniazda? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w nowej "Gali", która ukaże się już w poniedziałek, 19 marca. Tymczasem przeczytajcie wybrane fragmenty wywiadu z gwiazdami naszej nowej okładki PONIŻEJ.

Cezary Żak o żonie:

"Oj, Kasia jest bardzo wyrozumiała, bo ja się przyjaźnię głównie z kobietami, a nie z mężczyznami. Przyjaciela mam może jednego, koleżanek – całe mnóstwo. Która żona by to tak łatwo zaakceptowała?"

Katarzyna Żak o 33 latach małżeństwa:

"Ważne, by po 33 latach się nie pogubić. W każdym związku, także w naszym, zdarzały się burze, nawet takie z piorunami. Wiedzieliśmy jednak, że nie wolno odpuszczać. Robiliśmy wszystko, by tę miłość utrzymać."

Katarzyna i Cezary Żakowie - jak spędzą Wielkanoc?

"W tym roku będzie cudownie. Zjeżdża się rodzina z całego świata. Razem około 70 osób, by uczcić chrzest nowego członka rodu. Już nie możemy się doczekać tych nocnych Polaków rozmów i wspólnego biesiadowania, wspomnień i zdjęć."

Nowa "Gala" z Katarzyną i Cezarym Żakami w sprzedaży już od poniedziałku!