Katarzyna Kołeczek - mama, aktorka, improwizatorka. Kasię możecie oglądać tej wiosny w serialu produkcji TVN z serii Player Original pt. "Mamy to". Produkcja opowiada o dwóch parach rodziców, którzy mierzą się z trudami wczesnego rodzicielstwa. Serial rozpisany na cztery role wystartował w marcu na platformie player.pl. Kasia jest nie tylko odtwórczynią jednej z dwóch głównych ról kobiecych, ale także współpomysłodawczynią produkcji. Kim jest? Z jakich innych produkcji możecie ją kojarzyć? Poznajcie ją bliżej!

"Mamy to" - o czym jest nowy serial z Kasią Kołeczek na player.pl?

Pachnący bobas, dźwięki łagodnych kołysanek, spokojna i szczęśliwa atmosfera - istna sielanka... Nie. Dzieci szybko i bezwzględnie weryfikują wyobrażenia o rodzinie jak z obrazka. A każda potencjalna chwila ciszy może być początkiem prawdziwej domowej katastrofy. Jak odnaleźć się w nowej roli i nie zwariować?

Prawdziwe rodzinne życie różni się od wystylizowanych fotek z mediów społecznościowych, ale za to zawiera całą paletę najpiękniejszych uczuć i zaskakujących zwrotów akcji. Nowy serial komediowy "Mamy to" otwiera drzwi do świata współczesnych rodziców. Nie zobaczymy tu jednak wykreowanych, perfekcyjnych, zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców. Osoby, które doceniają smak rodzicielstwa pragną zachować w tym umiar i pozwalają sobie na bycie nieidealnym.

Nie zobaczymy tu jednak wykreowanych, perfekcyjnych, zawsze wzorowo przygotowanych mam i ojców. Ale osoby, które doceniając smak rodzicielstwa, pragną zachować w tym umiar, pozwalają sobie na bycie nieidealnymi. Bohaterami są dwie pary. Odrobinę spanikowani i zagubieni Ada (Katarzyna Kołeczek) i Szymon (Szymon Mysłakowski), którzy powitali właśnie na świecie pierwsze dziecko. Drugim rodzicielskim teamem są ich sąsiedzi - zaprawieni w bojach Ewa (Laura Breszka) i Szymon (Szymon Roszak) – niedawno urodziła się im druga córka. Całą czwórkę połączy niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju doświadczenie jakim jest posiadanie potomstwa.

Katarzyna Kołeczek o serialu "Mamy to":

Pomysł na serial pojawił się razem z narodzinami mojej córki. Spotkałam na swojej drodze Laurę Breszkę, która dodała swoje pomysły, talent i energię i tak pojawił się koncept serialu "Mamy to". Miałyśmy ogromne szczęście do współtwórców serialu, zagrali z nami fantastyczni Szymon Roszak i Szymon Mysłakowski. Autorami błyskotliwych i zabawnych scenariuszy są Łukasz Sychowicz, Kuba Rużyłło i Paweł Nowak. Za świetną i nowoczesną reżyserię odpowiada Piotr Kumik, ale największe podziękowania należą się naszej pani producent - Dorocie Kośmickiej-Gacke, która uwierzyła w ten projekt i tchnęła w niego życie. Mam nadzieję, że widzowie pokochają ten serial tak samo jak my!

Katarzyna Kołeczek o roli Ady w serialu "Mamy to":

Ada jest mamą półrocznego Tadka, żoną Szymona i od momentu pojawienia się w ich życiu dziecka nie może zapanować nad swoim, uporządkowanym dotąd  życiem. Jest zagubiona, niedospana, ale jednocześnie bardzo szczęśliwa. Szuka recepty na to, jak być "mamą idealną". Ma w mężu oparcie i tworzą zgrany duet, ale, jak się okazuje, faceci są nie mniej zagubieni w swojej nowej roli, wiec często to Ada musi ratować sytuację. Budując postać Ady czerpałam z wielu moich prywatnych problemów, takich jak powrót do formy po ciąży. Ada jest jednak większą panikarą ode mnie, co mnie niezwykle bawiło podczas zdjęć do serialu. Myślę, że łączy mnie z nią dystans do samej siebie i wewnętrzny uśmiech. To bardzo ciepła i fajna kobieta, którą bardzo polubiłam.

Katarzyna Kołeczek - "Bake Off"

Katarzyna Kołeczek była także jedną z prowadzących 3. i 4. edycji programu "Bake Off - Ale Ciacho" na TVP 2. Aktorka zastąpiła w nim Dorotę Czaję, a program współprowadziła z Marceliną Zawadzką. 

Katarzyna Kołeczek - "Bridget Jones"

Niewiele osób wie, że Kasia przez wiele lat dzieliła swoje życie między Warszawę a Londyn. Dzięki swojej pasji, talentowi, wytrwałości i samozaparciu wystąpiła w kilku zagranicznych produkcjach. Międzynarodowi widzowie mogli oglądać ją m.in. w serialach "Ojciec Brown" i "Press", gdzie zagrała stałe role. Kasia ma na swojej liście także udział w filmie "Bridget Jones 3", w którym pojawiała się u boku Renée Zellweger i Colina Firtha. Polska aktorka wcieliła się w nim w członkinię wywrotowego girlsbandu Poonani, który sprawił Markowi Darcy’emu wiele problemów natury prawnej.  

Katarzyna Kołeczek - Instagram

Kasia Kołeczek jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Fani mogą obserwować ją zarówno na Instagramie (@koleczek), jak i na Facebooku (@Kasia Kołeczek). 

Katarzyna Kołeczek - mąż

Kasia nie jest mężatką. Jej narzeczonym jest Przemysław Rudzki - były redaktor naczelny "Przeglądu Sportowego", obecnie jeden z czołowych dziennikarzy Newonce.sport, komentator Canal+ Sport, autor powieści "Gracz" oraz "Futbol i cała reszta". W 2018 roku parze urodziła się córka Marianna.

Katarzyna Kołeczek - Wikipedia, Filmweb

Dokonania zawodowe Kasi można śledzić na wielu serwisach poświęconych kinematografii. Profile zawodowe Kasi znajdziecie m.in. na takich stronach jak Filmweb, IMDB, Film Polski i Wikipedia. 

Katarzyna Kołeczek - Klub Komediowy

Kasia jest też członkinią zespołu aktorskiego warszawskiego Klubu Komediowego. Widzowie Klubu mogli ją oglądać w takich spektaklach jak cykl "Fabularny przewodnik po" czy "Co Modna Pani wiedzieć powinna". Jako improwizatorka spełnia się w formacie "Musical Improwizowany".