Katarzyna Meller - kim jest uczestniczka "Ameryka Express"? Katarzyna Meller to siostra Marcina Mellera - dziennikarza, który partneruje Magdzie Mołek w programie "Dzień Dobry TVN". W towarzystwie brata była już wielokrotnie widywana na salonach, a media nawet plotkowały o ich domniemanym romansie, zanim dowiedziały się o łączącym ich pokrewieństwie. To jednak ona, a nie Marcin, została gwiazdą nowego sezonu "Ameryka Express". Katarzyna Meller ma 42 lata i z wykształcenia jest anglistką, studiowała na Uniwersytecie Warszawskim i paryskiej Sorbonie. W swojej karierze zajmowała kierownicze stanowiska w korporacjach, m.in. w PGE, w jednej z sieci komórkowych, czy zajmowała się wizerunkiem polskich przygotowań do Euro 2012. Przez cztery lata przewodniczyła fundacji, zajmującej się przyznawaniem literackich nagród Nike.

Kim jest Katarzyna Meller?

Katarzyna Meller to prywatnie żona i mama trzech córek, zawodowo właścicielka agencji PR oraz włoskiej restauracji Porto Massimo na warszawskiej Saskiej Kępie. Katarzyna Meller ma na koncie również debiut wydawniczy. Wydała książkę "W kuchni mamy i córki", w której przypomniała przepisy swojej mamy - Beaty. W książce zamieściła nie tylko tajne receptury, ale również anegdoty z życia rodziny Mellerów. 

Zobaczcie zdjęcia Katarzyny Meller w naszej >>>GALERII<<<

Katarzyna Meller, wraz z przyjaciółką Moniką Zagajewską wystąpią w programie "Ameryka Express", który obejrzymy w TVN już od 5 września 2018 roku o godz. 21.30.