Do programu „The Story Of My Life - Historia naszego życia" Katarzyna Montgomery zaprosi pary, które mają na tyle odwagi, by nie bać się spojrzeć wspólnie w odległą przyszłość. W każdym odcinku goście zobaczą, jak będą mogli wyglądać za 20 - 30 lat oraz 40 - 60 lat. Pod okiem prowadzącej program skonfrontują się z pytaniami, które skłonią do refleksji nie tylko ich samych, ale również widzów przed telewizorami. Na czym ma polegać siła tego formatu? Wyjaśniła nam sama prowadząca:

„Scenariusz wydaje się prosty: każda para w przyspieszonym tempie mierzy się z przemijaniem i poddaje się charakteryzacji przygotowanej przez specjalistów m.in. na podstawie zdjęć rodzinnych, wywiadu co do przyzwyczajeń i stylu życia. Efekty przemian są tak wiarygodne, że potrafią wbić w fotel. Moi goście sprowokowani do wyobrażenia sobie wspólnego życia za kilkadziesiąt lat, rozmawiają ze mną na tematy najważniejsze jak zdrowie, rodzina, miłość. Dochodzimy do tego, co faktycznie kryje się za słowami przysięgi „i nie opuszczę cię aż do śmierci” – podsumowuje założenia formatu Katarzyna Montgomery.

HOT NEWS: EUROWIZJA 2018 HOT TEMAT: Oto chętni do udziału w polskich preselekcjach! Kto się zgłosił? Sławomir, Blue Cafe, Michał Szpak?

Katarzyna Montgomery – kim jest?

Katarzyna Montgomery – dziennikarka z dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w prasie, telewizji, Internecie i radiu. Widzowie pokochali Katarzynę Montgomery w programie „Mała Czarna”, do którego przez sześć lat zapraszała znanych gości i prowadziła niezwykłe rozmowy na każdy temat, w ponad czterystu odcinkach. Przez wiele lat pracowała w dziale krajowym "Gazety Wyborczej", gdzie zajmowała się sprawami społecznymi i politycznymi. Kierowała redakcją weekendowego dodatku do "Dziennika" - "Życie jest piękne". Była też redaktor naczelną miesięcznika "Zwierciadło".

ZOBACZ: JULIA WIENIAWA już niedługo w nowej produkcji Polsatu!! Tym razem wystąpi z Antkiem Królikowskim. Co to za format?

Nowy talk show „The Story Of My Life - Historia naszego życia" będzie można oglądać na antenie Polsatu już od marca. W pierwszym sezonie zobaczymy 5 odcinków. W jednym z nich mają pojawić się Julia Wieniawa i Antek Królikowski. Obejrzycie odcinek, w którym para przeistoczy w się „siebie samych” starszych o 25 czy 60 lat…?