Nic bardziej mylnego! Katarzyna Niezgoda napisała właśnie poradnik coachingowy, w którym radzi m.in., jak osiągnąć sukces w życiu, również tym zawodowym. Książka pod tytułem „Dlaczego kobiety nie awansują? Bo nie chcą!” już trafiła na rynek wydawniczy i może okazać się prawdziwym hitem. A to choćby z racji na fakt, że Niezgody istotnie dawno nie było widać na salonach i w polskich mediach. O czym dokładnie Niezgoda pisze w swojej książce?

Katarzyna Niezgoda wydaje swoją pierwszą książkę

Niezgoda napisała właśnie książkę o wszystkich powodach, które zamykają kobietom drogę do sukcesu. Może trudno w to uwierzyć, ale większość z nich bierze się... z ich własnej głowy. Tak przynajmniej przekonuje Niezgoda, która już z okładki przekonuje, że kobiety nie odnoszą sukcesów nie dlatego, bo nie potrafią tego zrobić, ale tego po prostu nie chcą. Czy taka teza przypadnie do gustu jej czytelniczkom...?

Nie ma wątpliwości, że ich uwagę zwróci za to zdjęcie, które wybrano do zobrazowania okładki książki. Kasia Niezgoda wygląda na nim jeszcze szczuplej niż na ostatnich zdjęciach ze swojego Instagramu.

Myślicie, że na potrzeby promocji książki biznes-woman poddała się „lekkiemu” retuszowi graficznemu…?