Kasia Nosowska i Ewa Chodakowska połączył wspólny cel? Owszem! Katarzyna Nosowska kilka dni temu pokazała na swoim Instagramie zdjęcie z Ewą Chodakowską. Wielu fanów artystki zaskoczyło to selfie. Jak się jednak okazało, nie chodziło jedynie o wspólne zdjęcie, ale o zapowiedź nowego projektu #Tak silna jak ja, w który zaangażują się zarówno Ewa, jak i Kasia. Na czym będzie on polegał? To Kasia Nosowska wyjaśniła na łamach najnowszego magazynu Party:

To akcja ważna dla kobiet, a więc i dla mnie. Nie chodzi w niej o to, by ulegać oszalałej modzie na bycie fit, porównywanie się do innych, tylko akceptację siebie takimi, jakimi skonstruowała nas natura, traktowanie swojego ciała z należnym mu szacunkiem. Wszystkie jesteśmy wspaniałe i świadomość własnej wyjątkowości powinna być naszym źródłem siły – tłumaczy magazynowi „Party” Nosowska.

Kasia Nosowska o ćwiczeniach z Ewą Chodakowską

Jak się jednak okazuje, Kasię Nosowską i Ewę Chodakowską połączy nie tylko walka o dobre samopoczucie Polek, lecz także o dobrą formę i lepszą sylwetkę tej pierwszej. Nosowska postanowiła bowiem oddać się w ręce Ewy Chodakowskiej i pod okiem trenerki przejść wizualną metamorfozę. Frontmanka HEY już nieraz próbowała różnych diet i treningów. Jak zaznacza, większość z nich nie przynosiła pożądanych efektów. Czy liczy, że tym razem faktycznie uda się jej zgubić zbędne kilogramy?

Jestem gabarytową postacią. Lubię jeść, gotować, ale nie lubię się ruszać. Nie robię więc tego, żeby wskoczyć w obcisłą suknię. Chcę wrócić honor swojemu ciału i odzyskać sprawność. Modelką raczej nie zostanę, ale na pewno będę szybciej szła – podsumowuje z uśmiechem na twarzy Kasia Nosowska.

Jak podaje magazyn Party, Nosowska zdecydowała się na takie działanie zaledwie po jednym spotkaniu z Ewą. Pierwszym krokiem do zmiany była zrównoważona, pełnowartościowa dieta. Wokalistka zdecydowała się na catering dietetyczny Ewy oraz pierwszy nordic walking pod jej czujnym okiem:

Przyznaję, że jestem na cateringu BeDiet. To jest smaczne, ale nie jest to łatwe, bo nie ma możliwości dokładek. Wydzielane racje żywieniowe to moja jedyna nadzieja! A dziś, choć trudno w to uwierzyć, idę na kijki.

Ewa Chodakowska o Kasi Nosowskiej

Nadzieję na efektowne rezultaty diety i treningów ma też Ewa, która wzięła na siebie metamorfozę wokalistki. Jak zamierza motywować ją do zmiany nawyków żywieniowych i polubienia aktywności fizycznej?

Mam nadzieję, że nie odpuści. Liczę na to, że jej droga po lepszą kondycję spotka się ze wsparciem i mądrością ze strony otoczenia. Wierzę, że Kasia stanie się wspaniałą inspiracją dla tych kobiet, które w zdrowym stylu życia doszukiwały się próżności, egoizmu czy fanatyzmu – przyznała Ewa Chodakowska.

My też trzymamy mocno Kciuki za Kasię Nosowską i jej wielką przemianę. Już nie możemy doczekać się jej efektów!