Katarzyna Nosowska po raz kolejny udowodniła, że jest jedną z najbardziej wyrazistych postaci na polskiej scenie muzycznej. Znana z ogromnego dystansu do siebie wokalistka postanowiła pokazać się swoim obserwatorom na Instagramie w domowym wydaniu - bez grama makijażu na twarzy, starannie ułożonej fryzury i upiększających filtrów.

 - Teraz gdy nie mogę być wokalistką - wkładam wiele wysiłku by mieć względnie dobry humor. Pozdrowienia z ogródka działkowego Kochani - napisała Nosowska przy swoim najnowszym zdjęciu na Instagramie.

Swoje naturalne wydanie piosenkarka zaprezentowała także w zamieszczonym chwilę później krótkim nagraniu wideo.

Czołem, tu Kasia Nosowska. No i co? No i co? Po raz ostatni pytam: czy chcecie filtrów czy chcecie prawdy? No? - zapytała swoich obserwatorów.

Napisałam do męża- pragnę Cię... Nie odpisał :) - dodała żartobliwie w opisie do filmiku.

Katarzyna Nosowska w wersji sauté

Duża część internautów jest zachwycona najnowszymi postami Kasi Nosowskiej na Instagramie. Fani cieszą się, że gwiazda w znany sobie, humorystyczny sposób, zwróciła uwagę na problem nadmiernego przerabiania zdjęć przez gwiazdy, celebrytów i influencerów.

W sekcji komentarzy nie zabrakło także licznych komplementów pod adresem artystki.

Z taką osobowością mogłabyś mieć nawet brodawkę na nosie i łysienie plackowate - czego absolutnie Ci nie życzę! - napisała jednak z fanek.

- Jak dla mnie, to Pani promienieje - napisał inny internauta.

Chcielibyście, żeby więcej gwiazd show-biznesu pokazywało się w mediach społecznościowych w naturalnej odsłonie?

Zobacz, jak Katarzyna Nosowska prezentuje się w wersji sauté już teraz w naszej GALERII.