Katarzyna Nosowska i Dawid Podsiadło już dziś wieczorem pojawią się w kolejnej odsłonie 23. sezonu programu Kuby Wojewódzkiego. Zarówno Nosowska i Podsiadło pokażą się w show „króla TVN-u” przy okazji premier ich nowych płyt. Krążek "Basta" Nosowskiej miała swoją premierę 12 października i już od momentu wydania cieszy się ogromną popularnością. Nosowska na swojej najnowszej płycie mierzy się m.in. ze swoimi traumami sprzed lata, ale też z tak poważnymi tematami jak alkoholizm, molestowanie, maltretowanie i nadużywanie władzy. Czy to właśnie o nich opowie na kanapie u Wojewódzkiego, tak jak zrobiła to już podczas swojego ostatniego, głośnego wywiadu dla Gazety Wyborczej? O tym przekonamy się już dziś wieczorem.

Katarzyna Nosowska u Kuby Wojewódzkiego

Katarzyna Nosowska u Kuby Wojewódzkiego opowie między innymi o tym, jak zdobywała popularność publikując kolejne zdjęcia i filmy na swoim Instagramie w cyku „Kaśka, a ja żem jej powiedziała”. Wokalistka zdradzi też, jak jej fani zareagowali na to, że nagle usunęła te wszystkie małe satyryczne dzieła. Nosowska w zabawny sposób przytoczy też reakcje opinii publicznej na jej nowe fryzury, wywiady a nawet publikację jej książki z zabawnymi złotymi radami. Co jeszcze powie?

W opublikowanej przez stację TVN zapowiedzi odcinka Kuba Wojewódzki Show jego gospodarz podkreślił, że będzie to "historyczny odcinek". Dlaczego? O tym przekonamy się już dziś, we wtorek, 23 października 2018 o godzinie 22:30. Obejrzycie ten odcinek właśnie dla Kasi Nosowskiej?

Zapowiedź tego odcinka już teraz obejrzysz PONIŻEJ: