Katarzyna Pakosińska skomentowała w końcu medialne informacje dotyczące jej ślubu z przystojnym gruzińskim dziennikarzem. Do plotek o swoim ślubie aktorka odniosła się na swoim Facebooku, na którym zamieściła zdjęcie, które mówi wszystko! Satyryczka postanowiła uciąć wszelkie spekulacje na temat rzekomego zamążpójścia. Co się zatem okazało?

ZOBACZ: KATARZYNA PAKOSIŃSKA wzięła ślub? Aktorka komentuje doniesienia! To prawda czy fałsz?

Katarzyna Pakosińska faktycznie wyszła za maż. Wybranek gwiazdy nie ma jednak na imię Szot, jak podawały wcześniej niektóre media, ale Irakli! Co jeszcze Katarzyna Pakosińska napisała w swoim krótkim oświadczeniu?

„Za obecność na Naszych Zaślubinach w Milanówku, za niewyczerpane pokłady polskiej fantazji podczas kilkudniowego gruzińskiego wesela w Ananuri. Dziękujemy Naszym Gościom, Wspaniałym Rodzicom i Przyjaciołom. Samaradiso! Mikvarxar, szczęśliwi Kasia i Irakli.”

Z wpisu aktorki ewidentnie wynika zatem, że Kasia Pakosińska faktycznie wzięła ślub, ale jeszcze w Polsce! Swoje wesele wyprawiła jednak już w Gruzji.

Wszystko wygląda zatem na to, że aktorka właśnie otworzyła zupełnie nowy rozdział w sowim życiu. Bardzo jej życzymy, aby okazał się owocny i szczęśliwy!