Katarzyna Pakosińska zalicza się do grona gwiazd, które strzegą swojej prywatności. Aktorka, artystka kabaretowa, a także wokalistka i autorka książek w ostatnim czasie jednak coraz chętniej wpuszcza media do swojego życia. W tym roku 49-latka zdecydowała się na udział w pierwszej edycji nowego reality show "Power Couple", dzięki czemu szersza widownia poznała lepiej jej pochodzącego z Gruzji męża. 

SPRAWDŹ TEŻ: Rubikowie o udziale w "Power Couple": "Nie potrzebujemy od siebie odpoczywać" [TYLKO U NAS]

Katarzyna Pakosińska pokazała swoją córkę

Nie jest żadną tajemnicą, że Irakli Basilaszwili, z którym Katarzyna Pakosińska pobrała się w sierpniu 2017 roku, to jej drugi mąż. Pierwsze małżeństwo artystki trwało pięć lat i rozpadło się w 2008 roku. Jego owocem jest jedyne dziecko Kasi, córka Maja Antonina.

Nastolatka żyje z dala od fleszy aparatów i telewizyjnych kamer. Największa pasja Mai nie ma bowiem nic wspólnego z show-biznesem - jest to jazda konno, a dokładniej skoki przez przeszkody. Jej zdjęć nie można było nawet znaleźć na profilach jej popularnej mamy w serwisach społecznościowych. Co ciekawe, była gwiazda Kabaretu Moralnego Niepokoju ostatnio zrobiła wyjątek i sprawiła sporą niespodziankę swoim obserwatorom.

Na oficjalnym profilu Kasi w serwisie Instagram w poniedziałek nieoczekiwanie pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym aktorka pozuje w towarzystwie swojej ukochanej córki.

"Nie byłam wszędzie, ale mam to na liście" Susan Sontag. Tymczasem trzy dziewczyny dość spontanicznie... - czytamy w opisie.

Pod spontaniczną fotografią z podróży posypały się liczne komentarze. Internauci zwrócili uwagę na to, że kończąca w grudniu tego roku 18 lat Maja w dużej mierze odziedziczyła urodę po mamie.

Uśmiech i oczy te same

Jak siostry, a to z córką!

I jakie szczęśliwe!

Zdjęcie Katarzyny Pakosińskiej z córką znajdziecie w naszej GALERII.

CZYTAJ TEŻ: Janusz Chabior z żoną Agatą Wątróbską: "Musieliśmy dorosnąć do tego, by być razem" [WYWIAD]