Katarzyna Pakosińska wzięła ślub? Aktorka i satyryczka postanowiła w końcu ustosunkować się do informacji, które 21 sierpnia 2017 obiegły polskie media. Plotki na temat ślubu Katarzyny Pakosińskiej (45) z gruzińskim dziennikarzem zrodziły się z nagrania, na którym artystka ze swoim z przystojnym partnerem pozuje w tradycyjnych, gruzińskich strojach. Co więc wiemy na temat aktualnego stanu cywilnego byłej gwiazdy Kabaretu Moralnego Niepokoju?

ZOBACZ: Ewa Minge z nowym mężem! Mamy pierwsze wspólne zdjęcie pary! Piękni? [TYLKO U NAS]

Gruziński ślub Katarzyny Pakosińskiej - prawda czy plotka?

Katarzyna Pakosińska wzięła ślub w niedzielę 20 lipca w kościele katedralnym Sweti Cchoweli w mieście Mccheta w Gruzji - taką informację podał serwis Newseria Lifestyle. Co ciekawe, w rozmowie z portalem Plejada.pl, Katarzyna Pakosińska zdementowała wszelkie informacje o ślubie.

Katarzyna Pakosińska - zamężna po raz drugi?

Tak jak to zwykle bywa, w zaskakujących doniesieniach na temat drugiego małżeństwa Katarzyny Pakosińskiej jest ziarno prawdy. Na początku 2017 roku aktorka zdradziła bowiem w wywiadzie z Piotrem Najsztubem, że wiosną 2018 roku weźmie ślub ze swoim pochodzącym z Gruzji narzeczonym. Wygląda więc na to, że najprawdopodobniej nietypowa sesja zdjęciowa aktorki z narzeczonym zmyliła część polskich dziennikarzy.

Przypomnijmy, że Katarzyna Pakosińska ma już za sobą jedno małżeństwo. Ze związku z byłym mężem Tomaszem aktorka ma 14-letnią córkę Maję Antoninę.