Katarzyna Ptasińska dołączyła do obsady 12. sezonu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W pierwszym odcinku jesiennej edycji programu aktorka wcieliła się w ogromnie utalentowaną, ale także bardzo kontrowersyjną piosenkarkę, Miley Cyrus, a w drugim zrobiła furorę jako Artur Rojek, czyli były wokalista kultowego polskiego zespołu Myslovitz. Sprawdź, co wiemy o karierze i życiu osobistym tej charyzmatycznej uczestniczki flagowego show Telewizji Polsat już teraz poniżej.

Kasia Ptasińska - wiek, partner, Instagram

Katarzyna Ptasińska urodziła się 16 października 1989 roku w Lublinie. O jej życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Udało nam się jedynie ustalić, że 10 lipca 2016 roku zaręczyła się z Tomaszem Krupskim. Narzeczony aktorki od 2015 roku jest zastępcą burmistrza Grodziska Mazowieckiego. Ich wspólne zdjęcia można znaleźć na profilu Kasi na Instagramie (@kasiaptasiaptasinska).

Kasia Ptasińska - wykształcenie, kariera

Katarzyna Ptasińska studiowała kulturoznawstwo i historię na Uniwersytecie Warszawskim oraz aktorstwo w Szkole Filmowej w Łodzi. Występuje na deskach Teatru Kamienica oraz Krakowskiego Teatru Variété. Kiedyś pracowała jako dziennikarka kulturalna i wydawca programu radiowego "Skoro świt" w rozgłośni Polskiego Radia RDC. Telewidzowie znają ją głównie z roli Beaty Wroniec z "Na Wspólnej" oraz Ali Kozłowskiej, siostry Jana, w "M jak miłość".

Zobacz zdjęcia Kasi Ptasińskiej i jej narzeczonego w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Ewelina Lisowska jako Kora w Twoja Twarz Brzmi Znajomo [WIDEO]